Bardzo kulturalnie w Kostrzewa PR – Portal PR - 24PR
Bardzo kulturalnie w Kostrzewa PR

21.04.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Kostrzewa PR poszerzyła portfolio o dwóch klientów z branży kulturalnej, rozpoczynając współpracę z Teatrem Remus oraz grupą Trupa Czango. Agencji powierzono zadania z zakresu doradztwa public relations oraz promocji i kreowania wizerunku grup teatralnych w mediach ogólnopolskich.

Warszawski Teatr Remus powstał w 1995 roku. Obecna siedziba znajduje się na Pradze przy ulicy Inżynierskiej 3. Remus należy do nurtu teatrów wywodzących się z tradycji teatrów związanych z działalnością Jerzego Grotowskiego.
Kostrzewa PR będzie odpowiedzialna za nagłośnienie dwóch premier:
-„Echo” – maj 2010,
-„Azyl” – jesień 2010.

Trupa Czango narodziła się we wrześniu 2009 roku w trakcie pracy nad spektaklem „Z diariusza prywatnego” inspirowanym twórczością Witolda Gombrowicza.
Kostrzewa PR zajmie się promocją projektów teatralnych:
-„Z diariusza prywatnego” – pokazy w maju i czerwcu 2010,
– „Bóg fejs” – premiera w czerwcu 2010,
-„Olga. Eine charmant Frau” – premiera w październiku 2010.

Agencja Kostrzewa PR została wybrana na podstawie rekomendacji instytucji kulturalnych, z którymi na stałe współpracuje.

Kostrzewa PR od samego początku działalności pracuje dla klientów z obszaru kultury i showbiznesu. Agencja na stałe współpracuje z Teatrem Montownia, warszawskimi niezależnymi teatrami ze stowarzyszenia ENTER, zespołem muzycznym KAMP!, projektantką mody Joanną Klimas oraz niezależnym artystą Darkiem Błaszczykiem (Cókierek). Kostrzewa PR pracowała również dla: Centrum Kultury w Lublinie (Teatr Provisorium i Kompania Teatr, Scena Prapremier InVitro, Galeria Biała, Lubelski Teatr Tańca), Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, Stowarzyszenia Sztuka Nowa, Festiwalu Muzyki Teatralnej w Jeleniej Górze, Teatru na Woli, Teatru Praga i Teatru Nowego w Poznaniu, a także dla Galerii Fibak oraz Centralnego Basenu Artystycznego. Ponadto Kostrzewa PR była odpowiedzialna za media relations Targów Młodej Sztuki MOST.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.