Cyberbajt dystrybutorem radiolinii firmy Nera – Portal PR - 24PR
Cyberbajt dystrybutorem radiolinii firmy Nera

22.04.2010 Kategoria: INTERNET, Systemy IT, Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

Cyberbajt, wiodący producent oraz dostawca rozwiązań dla sieci bezprzewodowych, podpisał umowę na dystrybucję rozwiązań norweskiej firmy Nera Networks . Nera jest producentem profesjonalnych radiolinii punkt – punkt na pasma licencjonowane klasy operatorskiej.

Wprowadzona do oferty Cyberbajt linia produktowa Nera Evolution to nowa, uniwersalna i skalowalna platforma sprzętowa przeznaczona do budowy łączy radiowych punkt-punkt.

Linia produktowa Nera Evolution składa się z modeli Edge, Xpand, Metro i Longhaul. Wymienione modele różnią się dostępnymi prędkościami transmisji oraz funkcjonalnością. Jednocześnie oparte są na kompatybilnych komponentach co zapewnia skalowalność rozwiązania.

Radiolinie Nera Evolution to idealna platforma transmisyjna do takich zastosowań jak:

 • główne łącze operatorskie;
 • połączenia pomiędzy stacjami bazowymi WiMAX, 3G, LTE (szkielet sieci);
 • idealne rozwiązanie dla sieci małych i średnich ISP – agregacja ruchu, łącza dostępowe;
 • łączenie dwóch segmentów sieci LAN – łączenie oddziałów firmy, jednostek administracji publicznej;
 • transmisja wideo w sieciach IPTV- operatorzy telewizji kablowej;
 • zasilenie stacji bazowych systemów punkt wielopunkt;
 • systemy monitoringu miejskiego;
 • osiedlowe sieci WLAN;
 • łącza zapasowe;
 • backup dla światłowodu, włączając zaawansowane mechanizmy przełączania;
 • łącza tymczasowe – obsługa imprez masowych

Dzięki podpisanej z Nerą umowie o dystrybucji Cyberbajt jest w stanie zaoferować w najkorzystniejszych cenach dla swoich klientów pełną gamę Radiolinii Nera Evolution. Zawarte porozumienie gwarantuje szybki czas dostawy oraz możliwość profesjonalnego serwisu.

Cyberbajt

Wiodący dystrybutor sprzętu sieciowego do bezprzewodowej transmisji danych oraz producent wysokiej klasy anten radiowych. Inżynierowie sprzedaży Cyberbajt zapewnią pomoc przy doborze najbardziej optymalnego modelu radiolinii dostosowanego do indywidualnych potrzeb jak również służą wsparciem technicznym przed i po zakupie radiolinii Nera.

Netiona – dział wdrożeń firmy Cyberbajt

Zajmuje się  projektowaniem, budową oraz integracją zaawansowanych rozwiązań sieciowych, głównie sieci bezprzewodowych. Netiona zapewnia dodatkowe usługi przy zakupie radiolinii Nera: pozyskanie częstotliwości, instalację, konfigurację i uruchomienie radiolinii, usługi serwisowe oraz szeroko pojęte wsparcie techniczno – organizacyjne.

Nera Networks

Jest częścią grupy ELTEK, firmy tworzącej jedną z największych na świecie korporacji działającej w branży energetycznej sektora telekomunikacyjnego. Nera Networks jest producentem profesjonalnych radiolinii klasy operatorskiej na pasma licencjonowane. Wizją firmy jest utrzymanie pozycji światowego lidera rozwiązań mikrofalowych posiadającego najbardziej kompleksową ofertę rozwiązań radiowych na rynku.

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WLAN,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci bezprzewodowych,
www.optobridge.pl – Łącze optyczne OptoBridge

Radiolinie Nera w ofercie Cyberbajt
Radiolinie Nera w ofercie Cyberbajt

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.