Eksperci od wystroju wnętrz mają nowy serwis www – Portal PR - 24PR
Eksperci od wystroju wnętrz mają nowy serwis www

07.04.2010 Kategoria: Dom i ogród, INTERNET. Autor: ipis

Firma B.M. Polska uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej, która skierowana jest do osób dekorujących i remontujących wnętrza. Pod adresem www.bmpolska.com na klientów czeka bogata oferta ekskluzywnych farb, dekoracji ściennych, tapet, tkanin oraz narzędzi renomowanych producentów.

Nowa strona internetowa firmy B.M. Polska ruszyła z początkiem kwietnia br. Prace nad nią trwały od stycznia i podyktowane były rozszerzeniem dotychczasowej oferty firmy o nowe produkty przeznaczone do dekoracji wnętrz. Do ekskluzywnych farb marek Benjamin Moore i Bioni oraz dekoracji ściennych firm Candis, Texturline i Rival dołączyły nowości: tapety Blue Mountain, tkaniny Bernard Reyn i narzędzia malarskie Richard. Po wprowadzonych zmianach serwis www.bmpolska.com jest nie tylko miejscem prezentacji oferty produktowej firmy B.M. Polska, ale również źródłem inspiracji, ciekawych pomysłów i cennych porad dotyczących aranżacji wnętrz.
Zadanie modernizacji strony powierzone zostało poznańskiej agencji interaktywnej eFresh. Za sprawą oryginalnego projektu graficznego, serwis www.bmpolska.com zyskał nowoczesny, a zarazem elegancki design, który jednoznacznie nawiązuje do tematyki dekoracji wnętrz. Kluczowym miejscem na stronie jest dział Nasze Marki, w którym przedstawiona została pełna oferta poszczególnych producentów z portfolio B.M. Polska. W przejrzystej formie zaprezentowane zostały podstawowe informacje o markach, opisy konkretnych produktów oraz galerie realizacji, ilustrujące możliwe do osiągnięcia efekty dekoracyjne. W zakładce Aktualności znajdują się najciekawsze wydarzenia związane z bieżącą działalnością firmy, a dział Kariera zawiera aktualne ofert pracy w B.M. Polska.

Nową stronę wyróżnia intuicyjna i czytelna nawigacja, która sprawia, że bez trudu odnajdziemy to czego szukamy. Dla osób zainteresowanych zakupem produktów oferowanych przez B.M. Polska lub nawiązaniem z firmą współpracy handlowej, w zakładce Dystrybucja udostępnione zostały interaktywne mapy, uwzględniające aktualne dane teleadresowe wszystkich punktów dystrybucyjnych i przedstawicieli handlowych firmy. Mapy zostały tak przygotowane, aby zapewnić szybkie i bezproblemowe dotarcie do wybranego punktu.

B.M. Polska Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.