III Konferencja Szkoleniowa trwa! – Portal PR - 24PR
III Konferencja Szkoleniowa trwa!

23.04.2010 Kategoria: konferencje. Autor: ipis

Półmetek III Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego już za nami. O ogromnym zainteresowaniu Konferencją świadczy fakt, że już pierwsza sesja zapełniła komplet miejsc w Sali Kongresowej Hotelu Gołębiewski w Wiśle. W Konferencji bierze obecnie udział blisko 1500 uczestników. Dla tej liczby lekarzy alergologów, pulmonologów, laryngologów, dermatologów oraz specjalistów innych dziedzin medycyny wykłady i prezentacje przygotowało ponad 50 wykładowców. Niewiele mniej wystawców na stoiskach medycznych prezentuje swoje produkty i usługi.

Nowością tegorocznej Konferencji PTA będzie formuła wideokonferencji. W ten sposób swój wykład, bezpośrednio ze Szwecji, zaprezentuje Prof. Jan Lötvall, Prezydent Europejskiej Akademii Alergii i Immunologii Klinicznej.

III Konferencja Szkoleniowa jest także doskonałą okazją do spotkania specjalistów z różnych części Polski i świata, którzy na co dzień nie mają okazji wymienić się swoimi doświadczeniami. Sprzyja temu także bogaty program imprez towarzyszących.

Przed uczestnikami Konferencji jeszcze kilka warsztatów i sesji, które poruszą m.in. tematykę trudności w praktycznej alergologii, kontroli astmy i POChP czy problemów okulistycznych w praktyce alergologicznej.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.