Image Experts z GutPR – Portal PR - 24PR
Image Experts z GutPR

30.04.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

W kwietniu wrocławska firma specjalizująca się w doradztwie wizerunkowym powierzyła obsługę działań z obszaru public relations agencji GutPR. W ramach umowy agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie strategii działań PR, prowadzenie relacji z mediami, organizację szkoleń oraz eventów dla Image Experts. „Wizerunek to nasz czołowy produkt, dlatego też bardzo starannie dobieramy partnerów biznesowych. Agencja GutPR zaproponowała nam spójną oraz idealnie dopasowaną do naszych potrzeb ofertę. Dodatkowo, szczyci się bardzo dobrymi referencjami oraz wysoką efektywnością prowadzonych działań” – mówi Karolina Sochaj, właścicielka Image Experts.
Za obsługę klienta odpowiedzialna jest Anna Szeflińska wraz z zespołem.

Image Experts to firma specjalizująca się kreowaniu wizerunku firm oraz klientów indywidualnych. Profesjonaliści Image Experts udzielają konsultacji, prowadzą szkolenia i zarządzają projektami z zakresu zarządzania wizerunkiem osobistym. Wśród specjalistów z Image Experts znajdują się specjaliści ds. komunikacji, wizażyści, styliści, fotografowie, logopedzi, styliści-fryzjerzy, projektanci odzieży, specjaliści ds. etykiety.

GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.