Konkurs fotograficzny „Efekty specjalne w fotografii” – Portal PR - 24PR
Konkurs fotograficzny „Efekty specjalne w fotografii”

22.04.2010 Kategoria: Fotografia, Konkursy. Autor: ipis

Tym co sprawia, że budzi się w nas ogromne zdziwienie lub zachwyt, a nawet wzrasta poziom adrenaliny gdy patrzymy na fotografie są w większości efekty specjalne. Efekty specjalne mają za zadanie oszukać racjonalny zmysł oglądającego wywołując skrajne emocje. SwiatObrazu.pl ma przyjemność zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym „Efekty specjalne w fotografii”.

Fotografia daje nieskończenie wiele możliwości utrwalania obrazów, a konkurs „Efekty specjalne w fotografii” ma za zadanie wyłonić najlepsze zdjęcie, które zostało przekształcone w prawdziwe dzieło.

Konkurs „Efekty specjalne w fotografii” rozpoczął się 2 marca 2001, natomiast termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia 2010 roku.

Wśród nadesłanych pracy jury wybierze trzy pierwsze miejsca, które zostaną nagrodzone książkami „Technika HDRI w fotografii. Od inspiracji do obrazu” Christiana Bloch.

Galeria konkursowa http://www.swiatobrazu.pl/displaycategory,26

Aby zgłosić fotografię do konkursu należy założyć konto w serwisie SwiatObrazu.pl

(http://www.swiatobrazu.pl/login), następnie dodać fotografię do konkursu „Efekty specjalne w fotografii”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.