Malowanie może być proste! – Portal PR - 24PR
Malowanie może być proste!

23.04.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Wiosna to czas, kiedy wielu z nas planuje kompleksowy remont bądź mały lifting domu czy mieszkania. Nowe meble, nowe dekoracje, a przede wszystkim odświeżanie lub zmiana kolorystyki ścian. Jak sobie z tym poradzić w łatwy i przyjemny sposób? Zapytaj konsultantów Flügger! Będą na ciebie czekać w najbardziej uczęszczanych centrach wyposażania wnętrz w Warszawie.

Firma Flügger, producent farb i akcesoriów malarskich wychodzi naprzeciw oczekiwaniom! Już w kwietniu i maju w sklepach IKEA oraz TTW Opex na terenie Warszawy będzie można uzyskać fachową poradę dotyczącą malowania, a także precyzyjnie dopasować kolor farby do planowanych elementów dekoracyjnych i mebli. Dzięki specjalnemu urządzeniu – spektrofotometrowi, konsultanci Flügger zmierzą odcień wymarzonej kanapy czy glazury i dobiorą najbardziej zbliżony kolor farby. Każdy, kto odwiedzi stoisko, otrzyma kupon rabatowy na produkty Flügger oraz będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie. Aby wygrać bon na zakupy w sklepach IKEA, należy wymyślić hasło reklamujące sklepy Flügger i zgłosić je za pomocą specjalnego formularza na stronie promocja.flugger.pl.
Akcja w warszawskich sklepach potrwa przez najbliższe weekendy:
IKEA Janki i Targówek – 24-25 kwietnia, 8-9 maja, 15-16 maja
Sklepy TTW Opex – 23-24 kwietnia, 7-8 maja, 14-15 maja

***
O Flügger
Flügger to skandynawski producent farb, okładzin ściennych, produktów do drewna, produktów do elewacji oraz akcesoriów malarskich przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Dbając o najwyższą jakość produktów, firma Flügger ma na uwadze dobro środowiska naturalnego. Produkty Flügger charakteryzują się niższą zawartością substancji szkodliwych niż produkty konkurencyjne, co zostało docenione przyznaniem europejskiej etykiety ekologicznej Ecolabel.
Więcej informacji na www.flugger.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.