Nowy dyrektor w On Board PR – Portal PR - 24PR
Nowy dyrektor w On Board PR

06.04.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Katarzyna Szczypek objęła stanowisko Dyrektora Działu Finance&IT w On Board PR Ecco Network. Kieruje obecnie zespołem konsultantów specjalizujących się w zagadnieniach rynku finansowego, telekomunikacji, IT oraz budownictwa. W ramach działań public relations dla klientów z sektora finansów jej zespół współpracuje z doświadczonymi analitykami rynku finansowego.

Katarzyna Szczypek odpowiada za koordynację współpracy z obecnymi klientami oraz nawiązywanie nowych relacji biznesowych. Do jej zadań należy również wdrażanie na polskim rynku najwyższych standardów w zakresie doradztwa komunikacyjnego dla sektorów: finanse i IT oraz branży deweloperskiej, wypracowanych w ramach sieci ECCO International Communications Network.

Dział Katarzyny Szczypek świadczy usługi z zakresu strategicznego doradztwa w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, PR korporacyjnego i expert positioning oraz inwestor relations. Wraz ze znanymi polskimi dziennikarzami ekonomicznymi prowadzi szkolenia medialne i antykryzysowe dla zarządów spółek. Firma wspiera też klientów w kompleksowej usłudze pozyskiwania Funduszy Europejskich w projektach informacyjnych.

Dział Finance&IT specjalizuje się także w doradztwie strategicznym. Rekomendacje On Board PR Ecco Network są wydawane na podstawie raportów i analiz oraz wywiadów z ekspertami z sektora. Katarzyna Szczypek jest m.in. współautorem raportów branżowych: „Corporate Values Index 2009. Wartości korporacyjne dla sektora finansowego”, „Banki. Kryzys zaufania” oraz „ Emerytura po polsku” realizowanych w oparciu o badania ośrodka badania opinii publicznej – PBS DGA.

Zadaniem Katarzyny Szczypek jako nowego Dyrektora Działu Finance&IT będzie m.in. rozwój oferty dla klientów z sektora finansowego. „W sektorze, w którym się specjalizuję, chciałabym zaoferować klientom On Board PR Ecco Network nowoczesne narzędzia oparte o media społecznościowe, profesjonalny expert positioning i działania z zakresu advocacy PR, opierającego skuteczność przekazu na liderach opinii. Wychodzenie sektorów, z którymi współpracujemy, z kryzysu pokazuje również konieczność ciągłego budowania zaufania i otwartej komunikacji ze strony klientów, dla których pracujemy.”- podkreśla Katarzyna Szczypek.

Katarzyna Szczypek – w On Board PR Ecco Network od 2004 roku. Specjalizuje się w projektach z zakresu Corporate PR. W dziale Financial & Investor Relations koordynowała realizację projektów dla m.in. takich klientów jak: Toyota Bank, Dom Maklerski BOŚ, Euronet, Pictet & Cie, Lubawa i Goodman International. Ukończyła Wydział Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie, ze specjalizacją Public Relations. Jest również absolwentką London School of Public Relations.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.