Nowy salon DLH w Ostrowie Wielkopolskim – Portal PR - 24PR
Nowy salon DLH w Ostrowie Wielkopolskim

15.04.2010 Kategoria: Placówki. Autor: ipis

Firma DLH Poland, specjalizująca się w imporcie i dystrybucji produktów wykonanych z drewna egzotycznego, otworzyła w Ostrowie Wielkopolskim salon sprzedaży.
W nowo wybudowanym budynku można zapoznać się z pełną gamą produktów DLH, wśród nich są deski podłogowe, deski tarasowe, drewniane elewacje, meble ogrodowe, drzwi czy nawet modele statków, wszystkie wykonane z najwyższej jakości drewna egzotycznego.
Siłą nowo otwartego salonu jest to, że z produktami można zapoznać się nie tylko poprzez ich ekspozycję, ale są one wykorzystane do wykończenia salonu. Podłogi, drzwi, parapety z drewnianych blatów czy schody – wszędzie zastosowano nasze drewniane produkty. Także od zewnątrz budynek wykończono drewnianą elewacją EVERO – mówi Szymon Gacki
W salonie znajduje się także tradycyjna ekspozycja produktów. Dzięki niej klienci zainteresowani zakupem produktów firmy, mogą zobaczyć i dotknąć poszczególne gatunki drewna.
Najnowszy salon DLH znajduje się przy ulicy Chłapowskiego 45 w Ostrowie Wielkopolskim.
www.dlh.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.