Oszczędna kosiarka do trawy – Portal PR - 24PR
Oszczędna kosiarka do trawy

29.04.2010 Kategoria: Handel. Autor: ipis

Piękny trawnik to przyjemność, którą każdy z nas docenia zwłaszcza latem. Jednakże aby cieszyć oko piękną murawą musimy poświęcić jej pielęgnacji dużo czasu. Dlatego wybierając urządzenie do koszenia trawy, warto zwrócić uwagę na optymalne rozwiązania. Uniwersalną maszyną jednocześnie nawożącą i ścinająca murawę jest kosiarka z systemem mielącym Stiga Multiclip 50 S Rental B.

Stiga Multiclip 50 S Rental B jest idealnym rozwiązaniem dla osób regularnie koszących swój trawnik. Funkcjonalny model drobno mieli trawę, która wpadając między źdźbła, rozkłada się w naturalny sposób, użyźniając glebę oraz dostarczając jej dokładnie tyle minerałów ile potrzebuje. Całkowicie eliminujemy wówczas konieczność użycia nawozów sztucznych, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze.

– Zastosowana w kosiarce 50 S Rental B technologia Multiclip została stworzona w latach 80-tych w fabrykach firmy Stiga. Polega na jednoczesnym koszeniu i nawożeniu, a także zatrzymywaniu wody przy korzeniach trawy. Pozwala również skrócić czas pracy i zmniejszyć zużycie paliwa nawet do 30% – mówi Marcin Liszyński, Dyrektor Handlowy GGP POLSKA Sp. z o.o., generalnego dystrybutora marki Stiga na rynku polskim.

Komfortowa pielęgnacja trawy
Kosiarka Stiga Multiclip 50 S Rental B jest maszyną zbudowaną na stalowym korpusie ze specjalnie opracowanym nożem mielącym o szerokości 48 centymetrów, która znakomicie sprawdzi się na działce oraz w przydomowym ogrodzie. Została wyposażona w czterosuwowy silnik spalinowy Briggs&Stratton z serii 500 XMH.

Napęd na przednie koła sprawia, że model Stiga Multiclip 50 S Rental B jest bardzo łatwy w obsłudze. Komfort płynnej jazdy zapewniają koła kompozytowe wyposażone w podwójne łożyska kulkowe. Dzięki centralnej regulacji koszenia, jedną dźwignią automatycznie możemy zmienić wysokość ścinania trawy na jedną z 5 dostępnych opcji, od 31 do 75 milimetrów. Niski poziom hałasu (ok. 94 dB – dzięki specjalnie wyprofilowanemu korpusowi) oraz system tłumienia wibracji powodują, że praca tym modelem jest wyjątkowo przyjemna.

Mocna konstrukcja
Kosiarka spalinowa Stiga Multiclip 50 S Rental B została zbudowana z materiałów zapewniających długi okres jej użytkowania. Posiada podwozie ze stali dodatkowo zabezpieczone w procesie galwanizowania, dzięki temu jest bardziej odporna na korozję niż zwykła stal. Wszystkie modele Multiclip Rental są wyposażone we wzmocnioną kierownicę z regulacją boczną oraz regulacją wysokości. Dzięki temu łatwo dopasujemy ją do naszego wzrostu.

Kosiarkę Multiclip 50 S Rental B bardzo łatwo się obsługuje i transportuje także dlatego, że jest wyjątkowo lekka (waży zaledwie 33 kg). Produkt objęty jest gwarancją przez okres dwóch lat.

Stiga Multiclip 50 S Rental B, cena 1 802 zł brutto

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.