Seminarium „Nowoczesna przestrzeń biurowa – Funkcjonalne biuro 2010” w Parku Postępu – Portal PR - 24PR
Seminarium „Nowoczesna przestrzeń biurowa – Funkcjonalne biuro 2010” w Parku Postępu

09.04.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

Na terenie zrealizowanego przez Echo Investment nowoczesnego biurowca Park Postępu w Warszawie 6 kwietnia odbyła się konferencja organizowana przez miesięcznik Office&Facility.
Miejscem spotkania było surowe, niewykończone wnętrze biurowca Park Postępu. Zebrani goście i studenci mieli okazję poznać tajniki aranżacji wnętrz i zobaczyć jak wygląda biuro przed jego zagospodarowaniem.
Podczas spotkania rozmawiano o nowoczesnych rozwiązaniach w projektowaniu przestrzeni biurowej i wpływie czynników takich jak dźwięk czy dobór wykorzystywanych materiałów.
Najważniejszym gościem konferencji był Francis Duffy – uznany brytyjski architekt i projektant biurowy znany na całym świecie „guru nowoczesnej przestrzeni biurowej”, który poprowadził sesję „Work and the City” – Biuro miasto, miasto biuro.
Kolejna konferencja odbędzie się w Poznaniu w biurowcu Malta Office Park. Więcej informacji na temat konferencji organizowanych przez O&F znajduje się na: www.officefacility.pl.

PARK POSTĘPU to nowoczesny zespół biurowy klasy A, składający się z 4 budynków połączonych kondygnacją parteru. Kompleks jest realizowany na warszawskim Mokotowie, na działce u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej. Każdy z budynków ma 7 kondygnacji naziemnych i 2 podziemne.
Łącznie PARK POSTĘPU to około 34 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Zespół wyposażony będzie w ponad 800 miejsc parkingowych.
Projekt PARKU POSTĘPU został opracowany w warszawskiej pracowni APA Wojciechowski. Budowę PARKU POSTĘPU rozpoczęto w styczniu 2008 roku. Roboty prowadzone są przez firmę Modzelewski & Rodek.
Obecnie trwają prace wykończeniowe w czwartym – ostatnim budynku kompleksu. Zakończenie ostatniego etapu prac zaplanowano na II kwartał 2010 roku.
www.parkpostepu.com.pl

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.
Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również projekty komercyjne w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.
www.echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.