TBWA\PR dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej – Portal PR - 24PR
TBWA\PR dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej

07.04.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja TBWA\PR wygrała przetarg organizowany przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Agencja pracuje dla projektu Laur Gospodarności realizowanego przez EFRWP po raz pierwszy. W przetargu brało udział 5 agencji. Współpraca ma charakter projektowy.

TBWA\PR jest odpowiedzialna za przygotowanie strategii działań komunikacyjnych, relacje z mediami, zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i lokalnym. Do zadań Agencji należy również m.in. koordynacja medialna konkursu Laur Gospodarności przez cały okres jego trwania, opracowanie materiałów informacyjnych we współpracy z partnerami biznesowymi programu – bankami spółdzielczymi oraz obsługa prasowa Gali Laur Gospodarności.

Konkurs Laur Gospodarności adresowany jest do samorządów najprężniej działających na terenach wiejskich. Konkursowi patronują: Przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek oraz Marek Sawicki, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do klientów TBWA\PR, agencji wchodzącej w skład TBWA\Group Poland, należą m.in.: General Mills (marka Häagen-Dazs), Gerium Polska, Kraków City Park, Media Saturn Holding Polska (marki Media Markt, Saturn), Metsä Tissue S.A., Panattoni Poland, Paul Hartmann Polska, Riso Gallo, Wawel S.A. Warsaw Destination Alliance. Agencja świadczy usługi z zakresu public relations: relacje z mediami, organizacja wydarzeń specjalnych, zarządzanie sytuacją kryzysową, komunikacja wewnętrzna, szkolenia medialne.

TBWA\PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.