Times Square Public Relations z Programem VIP Najlepsze okna i drzwi – Portal PR - 24PR
Times Square Public Relations z Programem VIP Najlepsze okna i drzwi

15.04.2010 Kategoria: Imprezy. Autor: ipis

Krakowska agencja Times Square Public Relations rozpoczęła współpracę z organizatorami Programu VIP Najlepsze okna i drzwi.

W tym roku odbędzie się III edycja Programu VIP Najlepsze okna i drzwi. Biorą w nim udział producenci stolarki budowlanej z Polski. Program „VIP Stolarki – Najlepsze Okna i Drzwi” jest autorskim przedsięwzięciem portalu internetowego Infookno.pl zajmującego się tematyką stolarki budowlanej. Celem bezpłatnego programu jest wyróżnienie firm najbardziej innowacyjnych, wdrażających nowe technologie i produkujących stolarkę na najwyższym poziomie. Podsumowaniem Programu będzie Gala, na której wręczone zostaną wyróżnienia. Później przeprowadzona zostanie kampania informacyjna skierowana do klienta indywidualnego.
Agencja będzie odpowiadać za działania komunikacyjne związane z programem, relacje z kluczowymi grupami docelowymi oraz zastosowanie modelu zarządzania komunikatami Net PR Synergy – NPRS.
www.timessquare.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.