Ulubiona Oranżada Polaków teraz w małych butelkach – Portal PR - 24PR
Ulubiona Oranżada Polaków teraz w małych butelkach

20.04.2010 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Hellena wprowadza na sklepowe półki nowy produkt. Znana i ceniona przez Konsumentów Oranżada będzie teraz dostępna także w małych butelkach o pojemności 0,5l.

 Oranżada Hellena to jeden z najpopularniejszych napojów na polskim rynku. Ten produkt zna dziewięciu na dziesięciu Polaków (Pentor, 2009). Oranżada deklasuje konkurencję pod względem smaku i jakości. Korzystając z doświadczenia w produkcji tego kultowego napoju marka Hellena postanowiła wprowadzić Oranżadę w małych, poręcznych opakowaniach
o pojemności 0,5l. Teraz można ją nosić zawsze przy sobie, bo mniejsza butelka bez trudu zmieści się do każdej torebki czy plecaka.

 Oranżada 0,5l nie zawiera ani sztucznych słodzików ani sztucznych barwników. Jej opakowanie jest miniaturą standardowej Oranżady Hellena, pokryte nowoczesną formą etykiety w postaci folii termokurczliwej.

Od wielu lat Oranżada Hellena doskonale sprawdza się na spotkaniach rodzinnych oraz prywatkach. Po Oranżadę Hellena sięgają nie tylko starsze osoby, które pamiętają ten produkt z dzieciństwa, ale także młode pokolenie, które jest ciekawe jej kultowego smaku. Teraz każdy będzie mógł sięgnąć po poręczną Oranżadę Hellena 0,5l i nosić ją zawsze przy sobie. Produkt jest dostępny na rynku od marca.

 Produkt: Oranżada czerwona 0,5 l Hellena

               Oranżada biała 0,5l Hellena

Cena det.: ok. 1,50 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.