Zanim zakwitną kasztany – Portal PR - 24PR
Zanim zakwitną kasztany

28.04.2010 Kategoria: Moda. Autor: ipis

Do rozpoczęcia matur został już niecały tydzień. Większość młodych ludzi, których czeka w tym roku egzamin dojrzałości, rozwiązuje próbne testy i powtarza wiadomości z ostatnich lat nauki. Jednak przygotowanie do matury powinno objąć nie tylko odświeżenie wiedzy i umiejętności, ale również przemyślenie i zaplanowanie odpowiedniego stroju, który nie tylko podkreśli uroczystość chwili, ale również, w duecie z uśmiechem, pomoże poczuć się pewnie i zrobić pozytywne wrażenie na komisji.
Tradycyjny strój na egzamin maturalny dla chłopaka to biała koszula i garnitur. Abiturientki mają o tyle trudniejsze zadanie, że w sklepach dostępny jest ogromny wybór fasonów i kolorów bluzek, koszul, spódnic, marynarek i kamizelek, spośród których muszą wybrać stosowny i wygodny strój. Nie tylko zdaniem nauczycieli i rodziców, ale także coraz większej grupy dziewczyn, najlepszym rozwiązaniem będzie ukłon w stronę klasyki – biała bluzka i granatowa spódnica. W chłodniejszy dzień założyć można żakiet o ładnym kroju, pasujący do spódnicy. Również dodatki i makijaż nie mogą być krzykliwe.
Idealna koszula powinna być jak druga skóra. Jest to bardzo ważne w tak stresujących chwilach, jak egzaminy. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc bawełna – pozwala ciału oddychać i zawsze wygląda schludnie. Elegancki kołnierzyk dopełnia obrazu osoby kompetentnej i pewnej siebie. Wysokiej klasy biała koszula z kolekcji MagiiSzafy.pl jest doskonałą propozycją dla maturzystek. Jakość i staranność wykonania dają gwarancję, że posłuży latami, nie tylko podczas tego ważnego egzaminu.
Dziewczyny bezsprzecznie najlepiej wyglądają w spódnicach. Na egzaminie maturalnym granatowa lub czarna, prosta w kroju spódniczka będzie się prezentować skromnie, a zarazem elegancko. Stylistki portalu MagiaSzafy.pl szczególnie polecają spódnice do kolan o modnym, ołówkowym fasonie: „Większość sylwetek świetnie się w nich prezentuje, a razem z czarnymi pantoflami i cienkimi rajstopami tworzą ponadczasowy zestaw, wprost stworzony na egzamin maturalny.” Szykowny, a jednocześnie bezpretensjonalny wygląd jest szczególnie ważny podczas ustnych matur, gdy staje się twarzą w twarz z komisją. Na część pisemną dziewczyny z powodzeniem mogą wybrać ciemne, eleganckie spodnie. Na szczęście z mody wyszły już garsonki z poliestru udającego satynę. Po kilku godzinach w takim zestawie maturzystki ani nie czuły się swobodnie, ani często nie wyglądały dobrze. Obecnie na topie są naturalne, szlachetne tkaniny, takie jak wełna, bawełna czy jedwab.
Składając serdeczne życzenia powodzenia na egzaminach wszystkim maturzystom i maturzystkom zapewniamy, że będziemy za Was trzymać kciuki. Pamiętajcie, że najważniejsza jest Wasza wiedza, która z pewnością jest imponująca, jednak warto dobrze przemyśleć także strój, w którym na maturze się zaprezentujecie. Elegancka i klasyczna kreacja zagra z Wami w duecie – podkreśli Wasze najmocniejsze strony i pomoże zwalczyć stres i poczuć się pewnie w tej ważnej chwili.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.