Kostrzewa PR dla Kobranocki – Portal PR - 24PR
Kostrzewa PR dla Kobranocki

04.05.2010 Kategoria: Agencje PR, Rozrywka. Autor: ipis

Kobranocka – legenda polskiego rocka, rozpoczęła współpracę z Kostrzewa PR. Agencji powierzono zadania z zakresu promocji najnowszej płyty oraz kreowania wizerunku zespołu w mediach ogólnopolskich. Premiera albumu zbiega się z z rocznicą 25-lecia działalności Kobranocki.

Po 4 latach od wydania ostatniej płyty zespół wkracza na rynek muzyczny z zupełnie nowym materiałem. Kobranocka powraca z albumem „Spox!”, którego premiera odbędzie się 5. czerwca. To piorunująca mieszanka melodii, punknrolla i balladowych klimatów wyprodukowanych m.in. przez Magierę (polski producent hip-hopowy) oraz Tomasza Bonarowskiego (Vader, Yugopolis, Myslovitz).

Pierwszym singlem promującym album będzie „Intymne życie mrówek”- bezkompromisowy rocknroll z równie błyskotliwym tekstem.

Agencja Kostrzewa PR została wybrana na podstawie rekomendacji. Osobami odpowiedzialnymi za projekt są: Urszula Kostrzewa, Hanna Białoń i Maria Moykowska.

Kobranocka to już kolejny zespół muzyczny, z którym Kostrzewa PR współpracuje. Agencja od samego początku działalności pracuje dla klientów z obszaru kultury i showbiznesu. Na stałe dba o wizerunek Teatru Montownia, warszawskich niezależnych teatrów ze stowarzyszenia ENTER, zespołu muzycznego KAMP!, projektantki mody Joanny Klimas oraz niezależnego artysty Darka Błaszczyka (Cókierek). Kostrzewa PR powiększyła portfolio o kolejnych klientów: Teatr Remus oraz Trupa Czango. Agencja pracowała również dla: Centrum Kultury w Lublinie (Teatr Provisorium i Kompania Teatr, Scena Prapremier InVitro, Galeria Biała, Lubelski Teatr Tańca), Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki, Stowarzyszenia Sztuka Nowa, Festiwalu Muzyki Teatralnej w Jeleniej Górze, Teatru na Woli, Teatru Praga i Teatru Nowego w Poznaniu, a także dla Galerii Fibak oraz Centralnego Basenu Artystycznego. Ponadto Kostrzewa PR była odpowiedzialna za media relations Targów Młodej Sztuki MOST.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.