Ekologiczny konkurs outdoorowy – Portal PR - 24PR
Ekologiczny konkurs outdoorowy

01.05.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

Firma reklamy zewnętrznej zaprasza wszystkie utalentowane plastycznie osoby do udziału w konkursie „Jak logicznie przekonać do ekologii”. Do 20 maja na adres ekoplakat@cityboard.pl można nadsyłać projekty plakatów oudoorowych przekonujących do ekologicznych rozwiązań. Trzy nagrodzone projekty wybierze jury, któremu przewodniczy prof. dr hab. Andrzej Falkowski, Kierownik Katedry Psychologii Marketingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Nagrodą w konkursie jest miesięczna ekspozycja zwycięskich prac na wielkoformatowych nośnikach Cityboard Media w wybranych przez laureatów miastach. Szczegóły dotyczące formatu i układu prac są zawarte w Regulaminie.

Konkurs jest jednym z elementów kampanii promującej ekoplakat™ – nowatorskie na polskim rynku reklamy zewnętrznej podłoże do druku. Jest ono proekologiczne – wykonany z jednego elementu plakat montuje się bez użycia kleju i wody, można go w 100% przetworzyć.

# # #

Cityboard Media – lider rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. Działa na polskim rynku od 1996 roku i przez cały okres swojego istnienia konsekwentnie utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera
i prekursora. Posiada sieć ekskluzywnych nośników reklamowych o ogólnopolskim zasięgu. Wykorzystuje zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jest założycielem Instytutu Cityboard Media, będącego nowoczesną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków reklamy ze środowiskiem naukowym.
W 2009 r. firma po raz czwarty zajęła pierwsze miejsce w ogólnej ocenie Klientów w rankingu biur reklamy outdoorowej opracowanym przez magazyn Media&Marketing Polska. W lutym 2009 otrzymała również nagrodę Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home Roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.