Grillowany szaszłyk w roli głównej – Portal PR - 24PR
Grillowany szaszłyk w roli głównej

20.05.2010 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Polacy z niecierpliwością czekają na pierwsze w tym sezonie spotkania przy grillu. W menu ponownie będą królowały pieczone mięsa i warzywa. Appetita proponuje Konsumentom rozszerzenie grillowego jadłospisu o szaszłyki przyprawione szczyptą Przyprawy do szaszłyka.

Szaszłyk wywodzi się z kuchni tureckiej, ale dzięki swojemu smakowi i łatwości przyrządzania zyskał popularność na całym świecie. Podstawę tej potrawy stanowi wołowina lub wieprzowina, a w dietetycznej wersji filety z kurczaka. Aby mięso było chrupkie należy je odpowiednio przygotować, marynując w mieszance składającej się na przykład z soku z cytryny, oleju, ziół i przypraw. Możemy także użyć jednej z trzech marynat Appetita: Klasycznej, Pikantnej lub Staropolskiej. Każdy kawałek mięsa przekładamy warzywami ,takimi jak papryka, cebula, czy cukinia. Dawniej szaszłyki pieczono nad ogniskiem, dzisiaj stanowią one stały punkt spotkań przy grillu. Niektórzy amatorzy tej potrawy przygotowują bardzo wyszukane szaszłyki z ananasem, brzoskwinią, czy śliwkami.   

Szaszłyki możemy urozmaicić dodając do nich aromatyczną Przyprawę do szaszłyka Appetita. Ten produkt powstał na bazie suszonych warzyw oraz przypraw takich, jak: imbir, kolendra, czy papryka. Z tyłu opakowania znajdziemy przepis na owocowe szaszłyki drobiowe. Warto wypróbować!

Producent: Jutrzenka Colian

Produkt: Przyprawa do szaszłyka

Gramatura: 20 g

Cena: ok. 1,40 zł

Szerszych informacji udziela:

Sylwia Kochel / Kolterman Media Communications

Tel.022 39 20 621 / Kom. 0 510 081 103

s.kochel@kmc-pr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.