ITD Polska będzie modernizować Call Center w BOŚ – Portal PR - 24PR
ITD Polska będzie modernizować Call Center w BOŚ

25.05.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

Warszawa, 24 maja 2010 r. – Firma ITD Polska wygrała przetarg na modernizację Call Center w Banku Ochrony Środowiska. Opracowana na potrzeby BOŚ koncepcja uwzględnia instalację systemu Customer Interaction Center (CIC) wersji 3.0 firmy Interactive Intelligence.

Rozwiązania jakie będzie wdrażać ITD Polska obejmują różne kanały komunikacji, w tym rozmowy przychodzące, kolejkowanie maili, jak i kampanie wychodzące. Architektura all-in-one rozwiązania pozwoli na kompleksową realizację wielu zadań Call Center Banku.

BOŚ zdecydował również o wdrożeniu modułu Interaction Recorder, umożliwiającego nagrywanie i szyfrowanie rozmów oraz Interaction Dialer, obsługującego zaawansowane kampanie wychodzące.

W celu wsparcia pracy konsultantów udostępniona zostanie funkcjonalność Interaction EasyScripter, pozwalająca na dynamiczne i nieskomplikowane przygotowanie nawet złożonych skryptów dla pracowników Call Center pod kątem konkretnej kampanii telemarketingowej lub rozmów przychodzących. Zaletą jednoczesnego zastosowania modułów Interaction Dialer i EasyScripter będzie płynne prowadzenie kampanii wychodzących za sprawą funkcjonalności Dialera śledzącej skrypt konsultanta szacującej przewidywany czas zakończenia rozmowy i nawiązującej połączenie bezpośrednio po jej zakończeniu. Całość rozwiązania będzie redundantna w celu zapewnienia ciągłości funkcjonowania Call Center. Dodatkowo system CIC będzie obsługiwał e-maile w multimedialnej kolejce.

Projekt prowadzony przez zespół ITD Polska wstępnie obejmuje dwie lokalizacje: główną i zapasową. Dzięki elastyczności systemu CIC oraz odpowiedniemu wyskalowaniu platformy sprzętowej przewidziany został nawet kilkukrotny wzrost liczby konsultantów Call Center w zależności od planów biznesowych organizacji. Zakończenie projektu przewidziano na koniec sierpnia br.

Informacje o ITD Polska

ITD Polska integruje systemy teleinformatyczne od 1994r. Firma specjalizuje się w systemach Call/Contact Center od początku swojej działalności. Kilka lat temu podstawowa działalność została rozszerzona o systemy typu Help-Desk i Service Management, rozwiązania wysokiej dostępności i integracji danych w czasie rzeczywistym, systemy dot. zarządzania kartami płatniczymi, czy też przeciwdziałania praniu pieniędzy zgodnie z najnowszymi wymogami prawa polskiego. ITD obsługuje klientów z wielu sektorów gospodarki: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, przemysłu i sprzedaży.

Więcej informacji na stronie http://www.itd.com.pl

Informacje o Interactive Intelligence
Firma Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ) jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań komunikacyjnych do automatyzacji centrów obsługi klienta, korporacyjnej telefonii IP oraz automatyzacji procesów biznesowych. Firma została założona w 1994 r. i ma ponad 3500 klientów na całym świecie. Firma znalazła się pośród 500 największych światowych dostawców oprogramowania i usług w rankingu Software Magazine, została również wymieniona w rankingu najszybciej rozwijających się firm magazynów BusinessWeek oraz FORTUNE Small Business. Firma znalazła się również w kwadracie lidera w raporcie Gartnera „WorldWide Magic Quadrant for Contact Center Infrastructure, 2008”. Interactive Intelligence zatrudnia ponad 650 osób; główna siedziba znajduje się w Indianapolis w stanie Indiana w USA. Firma ma 14 oddziałów w Ameryce Północnej i Łacińskiej, w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji Mniejszej; centrala europejska jest zlokalizowana w Slough w Anglii. Strona internetowa Interactive Intelligence: www.inin.com/pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.