ŁubuDubu PR rozpoczyna współpracę z MedTube.eu – Portal PR - 24PR
ŁubuDubu PR rozpoczyna współpracę z MedTube.eu

12.05.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja ŁubuDubu PR rozpoczyna współpracę z portalem medycznym www.MedTube.eu. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. ŁubuDubu PR zajmie się dla MedTube.eu doradztwem strategicznym w zakresie public relations, budowaniem wizerunku serwisu oraz obsługą bieżących relacji serwisu z mediami.

MedTube.eu jest pierwszą w Europie i jedną z pierwszych na świecie multimedialną platformą wymiany praktycznych informacji medycznych. Jej misją i podstawowym zadaniem jest pomoc lekarzom różnych specjalności (a także pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz studentom medycyny) w znalezieniu trudno dostępnych materiałów multimedialnych – filmów, prezentacji, zdjęć – związanych z konkretnymi przypadkami medycznymi.

Ideą przewodnią serwisu jest wymiana doświadczeń i wiedzy ze wszystkich dziedzin medycyny, pomiędzy profesjonalistami medycznymi z całego świata. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może na www.MedTube.eu zamieszczać swoje materiały, które przed opublikowaniem są weryfikowane przez specjalistów z dziedziny medycyny. Serwis ma charakter międzynarodowy i rejestrują się na nim użytkownicy z całego świata. Portal obecnie przechodzi fazę finalnych testów. W najbliższych tygodniach planowany jest oficjalny debiut rynkowy i start pełnej wersji serwisu.

„MedTube.eu to absolutnie unikalny serwis tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów, projekt innowacyjny w skali europejskiej, będący także w awangardzie światowej. Jako lekarze od dawna widzimy taką potrzebę na rynku, dlatego dajemy specjalistom z branży medycznej do ręki narzędzia, dzięki którym będą mieli stały dostęp do wszelkich materiałów multimedialnych, jakie mogą być im przydatne w pracy. I w drugą stronę z kolei – będą mogli dzielić się z innymi lekarzami zapisami swoich doświadczeń“ – mówi Michał Wszoła, współtwórca portalu, na co dzień chirurg pracujący w Warszawskim Szpitalu Dzieciątka Jezus. „Jest to platforma internetowa dla wszystkich, którzy pracują w branży medycznej i wciąż czują potrzebę ciągłego uczenia się i poszerzania wiedzy z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod edukacyjnych. Chcemy by stał się pierwszym miejscem, o którym pomyśli każdy profesjonalista medyczny, który chce sprawdzić jak wyglądają interesujące go zabiegi, operacje czy sposoby leczenia“ – dodaje.

ŁubuDubu PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.