Nowi producenci tablic interaktywnych w Veracomp – Portal PR - 24PR
Nowi producenci tablic interaktywnych w Veracomp

25.05.2010 Kategoria: Handel. Autor: ipis

Kraków, 25 maja 2010 roku — Veracomp włączył do oferty Działu Systemów Audiowizualnych tablice interaktywne dwóch producentów: 2×3 Interactive Board oraz PolyVision. Nowe w dystrybucji urządzenia są dedykowane dla szkół oraz do sal konferencyjnych i szkoleniowych.

Eno to najnowsza tablica interaktywna marki PolyVision i jest już dostępna w Veracomp. Stanowi połączenie elementów tablicy interaktywnej, suchościeralnej oraz magnetycznej i dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem na użytek edukacji, ale też biznesu. Tablica nie posiada elementów elektronicznych, co znacznie obniża stopień jej awaryjności. Komunikacja między piórem a komputerem odbywa się bezprzewodowo (Bluetooth).

Powierzchnia tablicy Eno jest ceramiczna i tym samym jest odporna na uszkodzenia. Producent udziela dożywotniej gwarancji na powierzchnię ceramiczną, dziesięć lat na tablicę (profil, elementy mocujące itp.) oraz dwa lata gwarancji na pióro. W Veracomp dostępne są dwa rodzaje tablic PolyVision: Eno 2610 o przekątnej 78” w cenie 5040 zł netto (SRP) oraz Eno 2810 o przekątnej 96” w cenie 6300 zł netto (SRP).

Z kolei markę 2×3 Interactive Board reprezentują tablice Esprit oraz iBoard. Esprit to tablica interaktywna bazująca na technologii podczerwieni. Wyświetlany obraz może być edytowany za pomocą pióra, wskaźnika, a nawet palca, a tablica i komputer prezentują te same treści w sposób zsynchronizowany. Dużym ułatwieniem jest umieszczenie dwunastu dotykowych przycisków na powierzchni tablicy. Natomiast iBoard to tablica pozwalająca na interaktywne korzystanie z aplikacji na komputerze za pomocą specjalnego pisaka, który pełni funkcję bezprzewodowej myszy – czynności te wykonuje się z poziomu tablicy. Wykorzystując dodatkowe możliwości tablicy, wszystkie treści można automatycznie zapisywać na podłączonym komputerze, wydrukować czy wysłać zdalnym uczestnikom prezentacji.

Tablice interaktywne 2×3 Interactive Board objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. W Veracomp dostępne są trzy modele: wiszące tablice Esprit (82 cale) w cenie 5040 zł netto (SRP) oraz iBoard (88 cali, cena SRP netto – 3099 zł), a także tablica na stojaku iBoard o powierzchni 88 cali w cenie 3420 zł netto (SRP).

Oprócz tablic interaktywnych 2×3 Interactive Board, oferta Veracomp została rozszerzona o kilka modeli stolików do projektorów i laptopów, a także mównice i stojaki mobilne do tablic interaktywnych. Dedykowane dla projektorów i laptopów stoliki z regulowaną wysokością posiadają osobne półki na projektor i laptop, są dostępne w dwóch wersjach: stabilnej i ruchomej (na kółkach), ceny SRP netto od 426 zł. Idealne na potrzeby przemówień, prezentacji są z kolei mównice prezentacyjne – wyposażone w półki i podstawę jezdną i można je nabyć w cenie już od 877 zł netto (SRP). W Veracomp są również dostępne stojaki do tablic interaktywnych Esprit (cena SRP netto – 866 zł).

###

Informacje o Veracomp SA
Veracomp jest dystrybutorem rozwiązań teleinformatycznych realizującym model dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distributor). Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań w obszarze nowych technologii w zakresie różnych specjalizacji: sieci, telekomunikacja, bezpieczeństwo IT, pamięci masowe i serwery, zarządzanie infrastrukturą IT, systemy audiowizualne i Digital Signage, cyfrowy obieg dokumentów, medycyna cyfrowa, produkty dla użytkowników domowych i segmentu SOHO. Veracomp, jako dystrybutor VAD, oprócz standardowych w dystrybucji usług logistyki i finansowania, prowadzi także doradztwo techniczne i biznesowe, udziela konsultacji oraz oferuje wsparcie marketingowe. Spółka działa w 16 krajach Europy Środkowo – Wschodniej. W 2009 roku przychody firmy ze sprzedaży wyniosły 291 mln złotych, co stanowi 5 proc. wzrostu w stosunku do roku poprzedniego. Więcej informacji pod adresem: www.veracomp.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.