Okna na lato i na lata – Portal PR - 24PR




Okna na lato i na lata

13.05.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

W okresie letnim jesteśmy szczególnie narażeni na działanie wysokich temperatur. Wybierając stolarkę okienną, warto więc zwrócić uwagę na parametry, dzięki którym wnętrze naszego domu będzie zabezpieczone przed uciążliwym upałem. Producent stolarki okiennej Stolbud Włoszczowa posiada w swojej obszernej ofercie eleganckie propozycje drewnianych okien i akcesoria, które nie tylko pozwolą zapewnić w domu przyjemny chłód, ale będą nam służyć przez długie lata.

W okresie letnim wielu z nas ceni sobie dopływ świeżego powietrza oraz przepiękne widoki, które towarzyszą nam podczas tej pory roku. Jednak, gdy temperatura na dworze jest bardzo wysoka ważne jest, aby nasze okna stanowiły barierę, dzięki której możemy utrzymać optymalną temperaturę w naszym domu. Równie ważna jest ochrona przed intensywnym nasłonecznieniem. W ofercie Włoszczowskiego producenta oprócz wysokiej klasy stolarki okiennej znajdziemy również stylowe okiennice, które zagwarantują nam przyjemny, chłodny cień we wnętrzu naszego domu, podczas gorących letnich dni.

Naturalna ochrona
Drewno jako doskonały naturalny izolator bardzo dobrze sprawdza się przy konstrukcji ram okiennych. Stolarka wykonana z tego materiału jest także wyjątkowo wytrzymała oraz spełnia najwyższe wymagania techniczne. Drewniana stolarka okienna firmy Stolbud Włoszczowa to połączenie nowoczesnej technologii oraz eleganckiego wyglądu. Innowacyjne produkty Stolbudu, takie jak okno Plus czy Capital, pozwolą czuć się komfortowo we wnętrzu, dzięki podwyższonym parametrom izolacyjności cieplnej, chroniąc przed przenikaniem ciepłego powietrza z zewnątrz. Osoby, dla których uciążliwe jest zbyt intensywne nasłonecznienie, mogą dodatkowo wyposażyć okna w stylowe drewniane okiennice z oferty Stolbud Włoszczowa (www.stolbud.pl). Lamelkowe w prostokątnych kształtach, czy deskowe wykonane z drewna meranti, sosny lub dębu, będą stanowić dopełnienie elewacji naszego domu i zapewnią w nim odrobinę przyjemnego cienia jeżeli tylko będziemy mieli na to ochotę.

Letni wypoczynek
Lato to czas, w ktrórym wielu z nas częściej korzysta z balkonu. W słoneczne dni możemy wykorzystać to miejsce do spotkań z przyjaciółmi, wspólnych śniadań, a ciepłymi wieczorami po prostu się zrelaksować. Okna balkonowe Balkon HS oraz Balkon Uchylno – Przesuwny firmy Stolbud Włoszczowa stanowią idealne połączenie eleganckiego wyglądu i funkcjonalności. Odpowiednia powierzchnia szklenia zapewnia dużą ilość naturalnego światła w domu, z wyłączeniem nagrzewania się pomieszczeń, dodatkowo pozwoli cieszyć się widokiem pięknego, letniego krajobrazu.

Drewno odpowiednio zabezpieczone dłużej nam służy
Podczas procesu produkcji ramy okienne firmy Stolbud Włoszczowa są zabezpieczane przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, deszcz czy wpływ wysokich temperatur, który może spowodować złuszczanie się lakieru. Stosowane przez Stolbud specjalistyczne preparaty do impregnacji, głęboko wnikają w strukturę drewna, dzięki czemu skutecznie zapobiegają zniszczeniom mechanicznym oraz biologicznym ram. Dodatkowo producent oferuje swoim klientom autoryzowany serwis, który zapewni zarówno konserwację oraz regulację okien, co pozwoli cieszyć się ich jakością i pięknem przez wiele sezonów.

Stolarka okienna firmy Stolbud Włoszczowa idealnie dopasuje się do stylu budynków oraz podkreśli ich wygląd. Wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie produkcji zapewni długoletnie użytkowanie produktów Stolbudu oraz zagwarantuje ich użytkownikom skuteczną ochronę przed wpływem warunków atmosferycznych.

Więcej informacji na temat produktów firmy Stolbud Włoszczowa na stronie www.stolbud.pl

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.