Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z United PR – Portal PR - 24PR
Polska Organizacja Turystyczna wspólnie z United PR

25.05.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Polska Organizacja Turystyczna rozstrzygnęła przetarg na przeprowadzenie działań public relations prowadzonej przez POT kampanii promocyjnej „Promujmy Polskę Razem”. Obsługą działań zajmie się agencja United PR.

„Promujmy Polskę Razem” to jeden z największych w historii projektów promujących za granicą turystyczne walory Polski. Zadaniem projektu jest poprawa wizerunku Polski na świecie oraz rozwój usług turystycznych w Polsce. Jego pomysłodawcy liczą na zwiększenie liczby przyjazdów zagranicznych gości do naszego kraju. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, a jego wdrożenie gwarantują środki pozyskane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Budżet POT na realizację całego projektu wynosi ponad 30 mln euro.

W ramach działań kontraktowych United PR zajmie się między innymi: opracowaniem strategii działań PR dla tego projektu, prowadzeniem relacji medialnych, organizacją wydarzeń promujących promujących projekt, a także stworzeniem dedykowanego portalu internetowego.

Koordynacją działań zajmą się: ze strony Polskiej Organizacji Turystycznej – Katarzyna Draba, rzecznik prasowy, a ze strony United PR – Jakub Michalski.

Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z ponad dwustu działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Do jej celów należy między innymi promocja Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. POT posiada swoje przedstawicielstwa w 14 krajach świata.

Agencja United PR prowadzi działalność od 1991 roku i jest jedną z najstarszych agencji public relations na polskim rynku. Od 1996 roku jest lokalnym partnerem międzynarodowej sieci Ketchum Pleon, a od 2000 roku należy do Związku Firm Public Relations. Klientami United PR są między innymi: IBM, Alior Bank, Genesys Telecommunications Laboratories, Procter & Gamble, Centrum Development & Investments, Sikorsky Aircraft, Newell Rubbermaid Poland, Wojskowa Akademia Techniczna.

Polska Organizacja Turystyczna

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.