STILL na Kongresie Logistics & Eurolog 2010 – Portal PR - 24PR
STILL na Kongresie Logistics & Eurolog 2010

07.05.2010 Kategoria: Imprezy. Autor: ipis

Firma Still została partnerem Kongresu Logistics & Eurolog 2010, który odbędzie się 12-14 maja w Poznaniu. Jubileuszowy (po raz 10. w Polsce) Kongres, przebiegać będzie pod hasłem: „Logistyka wobec nowych wyzwań – elastyczność, zrównoważenie, innowacyjność”.

Podczas drugiego dnia wydarzenia, prezes firmy Still Polska – Borys Wochna, wygłosi prelekcję nt. „Intralogistyka przyszłości – Dzięki poszerzonej gamie produktów i innowacyjnym koncepcjom logistycznym STILL z producenta wózków widłowych przekształcił się w kompleksowego dostawcę systemów dla intralogistyki”. Still zaprezentuje również na swoim stoisku wózki RX20 i EXU.

Impreza organizowana jest co dwa lata i z roku na rok gromadzi coraz liczniejszą rzeszę odwiedzających. W programie tegorocznego kongresu, tradycyjnie znajdują się: dwa dni obrad w sesjach plenarnych i tematycznych wraz z towarzyszącą im wystawą logistyczną oraz warsztaty problemowe. Sesje tematyczne będą obejmować: standardy w logistyce i łańcuchach dostaw, rozwiązania dla sektora FMCG, usługi logistyczne, Internet dla handlu i logistyki, łańcuchy dostaw, transport, technologie mobilne w handlu i logistyce, magazynowanie. Dodatkowo, w piątek 14 maja, odbędzie się Konferencja ELA Research Day, prezentująca dorobek europejskich ośrodków naukowych.

Szczegóły wydarzenia:

Nazwa: Kongres Logistics & Eurolog 2010
Data: 12-14 maja 2010r.
Miejsce: Centrum Kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich,
Poznań, ul. Głogowska 14, pawilon 15
Prelekcja Still: panel C3, 13 maja
Stoisko Still: hala nr 15, stoisko C19
Wystawa 12 maja w godzinach: 9:30 – 17:30
Wystawa 13 maja w godzinach: 8:30 – 16:30
Szczegółowe informacje o Kongresie na stronie: www.logistics.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.