TAURON Polska Energia – kolejna wielka prywatyzacja – Portal PR - 24PR
TAURON Polska Energia – kolejna wielka prywatyzacja

28.05.2010 Kategoria: Rynek kapitałowy. Autor: ipis

Po udanym debiucie PZU planowana jest prywatyzacja spółki TAURON Polska Energia. Aby uniknąć kolejek Dom Maklerski ING Securities zachęca klientów do otwarcia rachunku inwestycyjnego już teraz. W ramach promocji otwarcie i prowadzenie rachunku w 2010 r. są bezpłatne.

Akcje w pierwszej ofercie publicznej można zakupić tylko za pośrednictwem domu maklerskiego. Rekordowy popyt na akcje PZU pozwala sądzić, że również prywatyzacja TAURON będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem klientów indywidualnych. Dlatego apelujemy o przezorność i otwieranie rachunków wcześniej, aby uniknąć późniejszych kolejek i stresu – mówi Ryszard Sikora, Dyrektor Departamentu Klientów Detalicznych Domu Maklerskiego ING.

W ramach promocji otwarcie i prowadzenie rachunku inwestycyjnego w Domu Maklerskim ING Securities w 2010 r. są bezpłatne. Lepiej teraz skorzystać z promocji darmowego prowadzenia rachunku oraz wygodnie i szybko otworzyć rachunek inwestycyjny składając deklarację internetową, a później bez stania w kolejkach dokonać zapisu na akcje – dodaje Ryszard Sikora.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.