TBWA\PR dla FoodCare Sp. z o.o. – Portal PR - 24PR
TBWA\PR dla FoodCare Sp. z o.o.

28.05.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

TBWA\PR prowadzi działania wizerunkowe dla FoodCare – czołowego producenta w branży FMCG w Polsce oraz jego marek: Gellwe, Fitella, Tiger oraz nowych brandów w portfolio firmy N-Gine i 4Move. Agencja odpowiada także za PR korporacyjny i strategię działań kryzysowych FoodCare.

TBWA\PR prowadzi biuro prasowe oraz tworzy komunikację produktową dla czołowych marek firmy FoodCare: Tiger Energy Drink – numer 1 rynku napojów energetyzujących, Gellwe – znanej z deserów, ciast w proszku i dodatków do pieczenia i Fitelli – słynącej z innowacyjnych połączeń smakowych musli i płatków śniadaniowych.

Agencja prowadzi również działania wspierające związane z debiutami rynkowymi nowych produktów: napoju energetyzującego N-Gine i izotonicznego 4- Move.

TBWA\PR zapewnia również doradztwo strategiczne w zakresie PR korporacyjnego i wewnętrznego dla FoodCare Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.