Zbliża się najszybszy bieg uliczny w Polsce – Portal PR - 24PR
Zbliża się najszybszy bieg uliczny w Polsce

11.05.2010 Kategoria: Sport. Autor: ipis

11 maja ruszyła odsłona nowej strony internetowej Biegu Ursynowa Interrun. Impreza odbędzie się 19 czerwca w Warszawie. W biegu obowiązuje limit 2000 uczestników.

Bieg Ursynowa Interrun to najszybszy bieg uliczny w Polsce na dystansie 5000 m. Trasa tego biegu prowadzi m.in. al. Komisji Edukcji Narodowej, główną arterią Ursynowa. W tym roku na nagrody finansowe dla zwycięzców przewidziano rekordowy budżet w wysokości 25 000 złotych. W biegu ma wziąć udział cała czołówka polskich biegaczy długodystansowych, a także zawodnicy z zagranicy.

Zapisy do biegu będą przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej www.biegursynowa.pl (od 17 do 31 maja), a także w sklepach Intersport na terenie Warszawy (od 1 czerwca). Każdy uczestnik zawodów otrzyma w pakiecie technologiczną koszulkę biegową.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie organizowany po raz pierwszy wyścig dla rolkarzy. Może wziąć w nim udział 200 osób.

Zapraszamy na www.biegursynowa.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.