Zmiana Agencji Reklamowej Grupy Statoil w Polsce – Portal PR - 24PR
Zmiana Agencji Reklamowej Grupy Statoil w Polsce

05.05.2010 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: ipis

Z dniem 1 kwietnia nową agencją grupy Statoil w Polsce została grupa McCann Worldgroup Polska, która zastąpiła agencję Communication Unlimited obsługującą Statoil w Polsce przez ostatnie 3 lata. Decyzja została podjęta w rezultacie podpisania globalnego kontraktu przez korporację Statoil. Grupa McCann Worldgroup od wielu lat obsługuje koncern Statoil w Norwegii.

Communication Unlimited od ponad trzech lat była odpowiedzialna za prowadzenie kompleksowej obsługi Statoil z zakresu komunikacji marketingowej, doradztwa strategicznego, a także działań ATL i BTL.W ramach kompleksowej obsługi marki Statoil, agencja reklamowa Communication Unlimited przygotowała wiele kreatywnych kampanii promocyjnych. Była to owocna współpraca, w której agencja Communication Unlimited była cenionym, strategicznym i kreatywnym partnerem.

„Ostatnie lata rozwoju grupy Statoil w Polsce były bardzo dynamiczne. Wspólnie z agencją Communication Unlimited budowaliśmy markę Statoil, marki naszych paliw oraz marki oferty gastronomicznej. Agencja Communication Unlimited była kluczowym partnerem, zaangażowanym zarówno w strategiczny, jak i kreatywny rozwój naszej oferty”- powiedziała Aleksandra Machnicka- Customer Offer Director, Board Member, Statoil Poland.
Elżbieta Wojtczak, Dyrektor Generalna agencji Communication Unlimited dodaje: „Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Statoil przez te wszystkie lata. Tworzyliśmy naprawdę zgrany zespół. Mieliśmy możliwość wspólnie pracować nad wieloma strategicznymi przedsięwzięciami i przyczynić się do ich rozwoju w Polsce. Wierzę, że jak napisał George Friedman w swojej książce „The Next 100 years: A forecast for the 21st Century” – Polska stanie się krajem wyznaczającym trendy, w którym podejmowane będą decyzje wpływające na inne rynki. Nie mniej życzę Statoil i całemu ich zespołowi wielu sukcesów”.
Statoil Poland, spółka norweskiego koncernu Statoil obecna jest w Polsce od 1992 roku. Statoil posiada w Polsce sieć 296 stacji paliw, w tym 62 stacje franczyzowe oraz 48 stacji 1-2-3. Posiada w swojej ofercie między innymi paliwa premium Suprema i Diesel Gold. Firma zajmuje się również dostawami lekkiego oleju opałowego oraz gazu płynnego do odbiorców przemysłowych i prywatnych. W swojej ofercie posiada także szeroką gamę środków smarnych, olejów przemysłowych i silnikowych najwyższej jakości.

Statoil Poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.