Ciszewski stworzył holding – Portal PR - 24PR
Ciszewski stworzył holding

22.06.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Spółka Ciszewski Public Relations SA przekształciła się w spółkę holdingową Ciszewski Marketing Group (CMG), posiadającą w swoim portfelu spółki Ciszewski Public Relations Sp. z o. o., Ciszewski Financial Communications Sp. z o. o. i Ciszewski Marketing Sportowy Sp. z o. o. CMG będzie pełniła wyłącznie funkcje zarządcze i administracyjne wobec spółek córek i inwestowała w nowe przedsięwzięcia biznesowe. Obecnie wszystkie spółki z grupy zajmują się świadczeniem usług PR.

W związku ze zmianami opracowano i wdrożono nową identyfikację wizualną wszystkich firm w grupie. Rebranding obejmie zmianę wizualizacji korporacyjnej wszystkich spółek i dotyczy zmian logotypu (odrębna kolorystyka dla każdej firmy, odświeżenie czcionki). Logotyp Ciszewski PR  pozostaje w dotychczasowej granatowej kolorystyce, natomiast nowe logo Ciszewski Financial Communications będzie w odcieniu fioletu, a Ciszewski Marketing Sportowy w zieleni.

Ciszewski Marketing Group skupia firmy specjalizujące się w obszarze szeroko pojętego marketingu i komunikacji oraz zarządza nimi.

W skład CMG wchodzą spółki:

Ciszewski Public Relations  działa od 1994 roku i jest jedną z największych agencji public relations w Polsce. Od 1999 roku współpracuje na podstawie umowy afiliacyjnej z międzynarodową agencją GolinHarris i jest jej jedynym przedstawicielem na terenie Polski. Wśród klientów agencji znajdują się m.in.: Carrefour Polska, Nivea Polska, Bayer Polska, Kofola-Hoop, Kingston Technology, Allegro.pl, Microsoft, Ministerstwo Środowiska. Więcej informacji na www.ciszewskipr.pl.

Ciszewski Financial Communications pierwsza w Europie Środkowo-Wschodniej firma wyspecjalizowana w doradztwie i działaniach z zakresu komunikacji dla firm z branży finansowej. Oferuje usługi public relations, a także komunikację wewnętrzną,  kryzysową, marketingową social media i działaniami w Internecie oraz organizuje szkolenia medialne i eventy. Wśród klientów agencji znajdują się m.in.: Gold Finance, Legg Mason TFI, Saski Partners, Dom Maklerski BZ WBK, Dexia Asset Management, Credit Suisse, ORK BZ WBK, Ernst & Young, KRUK S.A. Więcej informacji na www.ciszewskifc.pl

Ciszewski Marketing Sportowy jest agencją marketingową wyspecjalizowaną w doradztwie sportowym. Tworzy strategie rozwoju dla klubów i związków sportowych, strategie sponsoringowe dla przedsiębiorstw, zajmuje się także sprzedażą praw wizerunkowych sportowców oraz klubów, a także praw medialnych, głównie telewizyjnych oraz outsourcingiem procesów marketingowych. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce wdraża sprzedaż praw do nazw obiektów i wydarzeń (naming rights). Wśród klientów agencji znajdują się m.in.: Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Nivea Polska, Adidas Polska, 4F, Lang Team, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza. Więcej informacji na www.ciszewskims.pl

Dodatkowe informacje:

Jerzy Ciszewski

Ciszewski Marketing Group SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.