Drewno i metal na lata – Portal PR - 24PR
Drewno i metal na lata

17.06.2010 Kategoria: Dom i ogród. Autor: ipis

Designer Metal & Wood to nowość w rodzinie produktów Designer marki Beckers. Akrylowa emalia wprowadzi do domu czy ogrodu subtelną i modną kolorystykę.Właściwości wodorozcieńczalnej emalii Designer Metal & Wood pozwalają na jej uniwersalne wykorzystanie. Emalia doskonale chroni i dekoruje powierzchnie: drewniane, drewnopodobne, ale również zagruntowane metalowe, takie jak: meble, drzwi, okna i sprzęty ogrodowe. Co więcej, Designer Metal & Wood nadaje się także do malowania ochronnych lamperii wewnątrz budynków.

Emalia tworzy półmatowe powłoki, które cechuje wysoka trwałość kolorów, szczególnie pod kątem uszkodzeń mechanicznych, takich jak przypadkowe uderzenia czy zadrapania.

Paleta Designer Metal & Wood zawiera 16 gotowych kolorów. Barwy, które wprowadzą do wnętrza radosne akcenty kolorystyczne to: Tropical Melon, Yellow Curry, Pumpkin, Hot Chili, Sweet Cherry, Blue Ocean, Pea Green, Banana Mousse i Violet. Eleganckie ciemne powłoki dadzą emalie w kolorach: Grey, Chocolate Brown, Black lub Dark Green. Jeśli zależy nam na powierzchniach w neutralnych barwach sięgnijmy po: White, Beige lub Cocoa.

Warto wiedzieć, że Designer Metal & Wood posiada Atest Higieniczny wydany przez PZH oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Rodzinę Designer marki Beckers, tworzy już 5 produktów do dekoracji wnętrz. Oprócz Designer Metal & Wood, są to farby ścienne: Designer Colour, Designer Väggfärg Helmatt [3], Designer Väggfärg Helmatt [5] oraz Designer Väggfärg Helmatt [7].

www.beckers.pl

Atuty produktu:

  • wytrzymałe powłoki
  • 16 trwałych, gotowych kolorów
  • szybko schnie
  • rekomendacja PTA
  Designer Metal & Wood
Stopień połysku półmat
Kolorystyka 16 gotowych kolorów
Wydajność 12 – 14 m2 / l
Czas schnięcia ok. 6 h
Opakowanie 0,35 l; 0,75 l
Cena 38,25 zł / 0,75 l
Gdzie kupić? http://www.beckers.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.