Dzień otwarty osiedla Małe Naramowice Rynek – Portal PR - 24PR
Dzień otwarty osiedla Małe Naramowice Rynek

20.06.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: EchoInvestment

W najbliższy weekend, w sobotę 26 czerwca 2010 roku, Echo Investment organizuje dzień otwarty osiedla Małe Naramowice Rynek, będącego trzecim etapem inwestycji Małe Naramowice.

W ramach dnia otwartego, wszystkie osoby, które pojawią się na ul. Rubież 14 w godzinach od 10:00 do 15:00 będą mogły zwiedzić nowo wybudowany kompleks mieszkaniowy. Goście będą mieli okazję obejrzeć pozostałe w sprzedaży mieszkania i lokal pokazowy oraz zapoznać się z wariantami ich wykończenia. Obecni na festynie przedstawiciele dewelopera i doradcy finansowi, udzielą wszystkim zainteresowanym szczegółowych informacji na temat samego projektu, warunków nabycia mieszkań i sposobów finansowania zakupu nieruchomości.

Dla wszystkich gości przewidziano liczne atrakcje, w tym konkurs z nagrodami. Osoby, które na festyn przyjdą z dziećmi, będą mogły spokojnie obejrzeć mieszkania, pozostawiając swe pociechy pod czujnym okiem opiekunów na zamkniętej przestrzeni rynku osiedla. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano liczne konkursy i zabawy z nagrodami w tym m.in. konkurs plastyczny, szukanie ukrytego skarbu, malowanie na chodniku oraz spotkanie z policjantem. Dodatkowo, na dzieci będą czekały m.in. skakanki, piłki, hula-hop i wata cukrowa.

Podczas imprezy będzie można także zapoznać się z nowym etapem inwestycji – osiedlem „Pod Klonami”- informuje Marta Politowicz z Echo Investment.

Nowa inwestycja Echa Investment to czwarty etap stanowiący architektoniczną kontynuację dotychczasowych realizacji, powstałych w ramach Małych Naramowic. Nowoczesny projekt wpisujący się w styl przeprowadzonych do chwili obecnej inwestycji został stworzony przez poznańskie biuro architektoniczne Archikwadrat. Osiedle będzie składać się z 10 willi miejskich i zrealizowane zostanie w trzech podetapach. Projekt obejmuje łącznie 145 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o zróżnicowanej powierzchni od 47 do 110 mkw. Klienci poszukujący lokali o większych metrażach będą mogli skorzystać z opcji łączenia mieszkań. Każdy lokal wyposażony będzie w przynajmniej jeden balkon lub loggię, a właściciele mieszkań usytuowanych na parterze będą mieli do dyspozycji tarasy o powierzchni do 20 mkw. Kompleks „Pod Klonami” zlokalizowany jest w północno-wschodniej części Poznania pomiędzy ulicą Rubież a Czarnucha. Inwestor podkreśla zwłaszcza użytkowe i rekreacyjne walory tego miejsca. – Niedaleko znajduje się przedszkole, szkoła, market, kościół, Rezerwat Żurawiniec, korty tenisowe – podkreśla Marta Politowicz, kierownik biura sprzedaży.

MAŁE NARAMOWICE to harmonijnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe o zróżnicowanej architekturze położone pomiędzy ulicami Rubież i Sielawy w Poznaniu.

Centralną częścią osiedla „Małe Naramowice” jest Rynek. Jego pierzeje tworzą kolorowe, frontowe elewacje budynków. Całość terenu została potraktowana jako uporządkowany ogród. Dopełnieniem są starannie dopracowane detale, mała architektura, użyte materiały i kolory, a przede wszystkim naturalna roślinność.

W budynkach zlokalizowanych w Rynku i przylegających uliczkach dostępne są wygodne mieszkania z przeszklonymi werandami, loggiami, balkonami i tarasami. Znajdują się tam również atrakcyjne lokale dwupoziomowe położone na ostatnich kondygnacjach. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań wynoszą od 40,00 mkw. do 216,00 mkw., a dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest łatwa zmiana położenia ścian działowych.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione jest dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu.

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski 85 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

Na rynku poznańskim Echo Investment obecna jest od 2000 roku. Dotychczasowe realizacje firmy w Poznaniu to: hotel Ibis przy ul. Kazimierza Wielkiego, apartamentowiec Nad Wartą przy ul. Mostowej, trzy etapy osiedla „Małe Naramowice” i kompleks biurowy Malta Office Park. W planach inwestora jest realizacja centrum handlowego-rozrywkowego „Metropolis” przy ul. Hetmańskiej i osiedla kameralnych domków w dzielnicy Sołacz. Obecnie w Poznaniu prowadzone są dwie inwestycje mieszkaniowe „Kasztanowa Aleja” przy ul. Wojskowej i kameralny zespół mieszkaniowy „Pod Klonami”.

www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:

Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700, e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.