Echo Investment rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową w Poznaniu – Portal PR - 24PR
Echo Investment rozpoczyna kolejną inwestycję mieszkaniową w Poznaniu

15.06.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: EchoInvestment


Spółka Echo Investment przystępuje do realizacji kameralnego zespołu mieszkaniowego „Pod Klonami”. Projekt powstaje w Poznaniu przy ul. Rubież i stanowi kolejny etap osiedla Małe Naramowice.

„„Pod Klonami” to zamierzenie urbanistyczno-architektoniczne, realizowane w ramach „Małych Naramowic” – nowoczesnej dzielnicy wkomponowanej w malownicze tereny północno-wschodniego Poznania. To inwestycja, która łączy uroki mieszkania blisko natury i funkcjonalność dużej aglomeracji z własną infrastrukturą, zapleczem usługowym, szkołami i placami zabaw” – mówi Marta Politowicz, kierownik biura sprzedaży Echo Investment w Poznaniu.

„Pod Klonami” powstanie przy ulicach Rubież i Czarnucha jako architektoniczna kontynuacja osiedla „Małe Naramowice”. Nowy zespół mieszkaniowy będzie składał się z dziesięciu 4- kondygnacyjnych willi miejskich. Projekt obejmuje łącznie 145 mieszkań dwu, trzy i cztero-pokojowych o powierzchni od 47 do 110 mkw. z możliwością łączenia lokali. Każde z mieszkań wyposażone będzie balkon lub loggię, natomiast mieszkańcy lokali usytuowanych na parterze będą mieli do dyspozycji tarasy. W każdym budynku znajdzie się winda i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla powstaną również naziemne miejsca postojowe.

Osiedle objęte będzie ochroną i monitoringiem.

Ceny mieszkań zaczynają się od około 5 400 zł/mkw. i sięgają do około 6 200 zł/mkw. W cenę wliczone jest naziemne miejsce postojowe i komórka lokatorska.

Powyższe ceny uwzględniają rabat -15% dla pierwszych 10 transakcji.

Projekt osiedla został wykonany przez poznańskie biuro architektoniczne – Archikwadrat Sp. z o. o. Terminem zakończenia pierwszego etapu inwestycji i przekazania lokali jest IV kwartał 2011 roku. Natomiast, ukończenie całości prac związanych z kompleksem „Pod Klonami” zaplanowane jest na II połowę 2012 roku.

MAŁE NARAMOWICE to harmonijnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe o zróżnicowanej architekturze położone pomiędzy ulicami Rubież i Sielawy w Poznaniu.

Centralną częścią osiedla „Małe Naramowice” jest Rynek. Jego pierzeje tworzą kolorowe, frontowe elewacje budynków. Całość terenu została potraktowana jako uporządkowany ogród. Dopełnieniem są starannie dopracowane detale, mała architektura, użyte materiały i kolory, a przede wszystkim naturalna roślinność.

W budynkach zlokalizowanych w Rynku i przylegających uliczkach dostępne są wygodne mieszkania z przeszklonymi werandami, loggiami, balkonami i tarasami. Znajdują się tam również atrakcyjne lokale dwupoziomowe położone na ostatnich kondygnacjach. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań wynoszą od 40,00 mkw. do 216,00 mkw., a dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest łatwa zmiana położenia ścian działowych, a także łączenie lokali.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnione jest dzięki całodobowej ochronie i monitorowaniu.

ECHO INVESTMENT SA to jedna z największych firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym.

Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski 85 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również centra handlowo-rozrywkowe w Rumunii na Węgrzech i Ukrainie.

Na rynku poznańskim Echo Investment obecna jest od 2000 roku. Dotychczasowe realizacje firmy w Poznaniu to: hotel Ibis przy ul. Kazimierza Wielkiego, apartamentowiec Nad Wartą przy ul. Mostowej, trzy etapy osiedla „Małe Naramowice” i kompleks biurowy Malta Office Park. W planach inwestora jest realizacja centrum handlowego-rozrywkowego „Metropolis” przy ul. Hetmańskiej i osiedla kameralnych domków w dzielnicy Sołacz. Obecnie w Poznaniu prowadzone są dwie inwestycje mieszkaniowe „Kasztanowa Aleja” przy ul. Wojskowej i kameralny zespół mieszkaniowy „Pod Klonami”.

www.echo.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Wojciech Gepner, PR Manager Echo Investment, tel. +48 41 33 33 700, mob. +48 664 900 700, e-mail: wojciech.gepner@echo.com.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.