Firma Flűgger inicjatorem murala! – Portal PR - 24PR
Firma Flűgger inicjatorem murala!

14.06.2010 Kategoria: EVENT. Autor: ipis

Warszawska Wola nabrała nowych kolorów! Dzięki firmie Flűgger – producentowi farb i akcesoriów malarskich – na jednej ze ścian kamienicy przy ul. Leszno 22 można podziwiać gigantyczny mural.
W tym roku firma Flűgger postawiła na niestandardowe działania reklamowe. Celem kampanii jest podniesienie świadomości marki i jej rozpoznawalności, szczególnie wśród klientów indywidualnych. Efekt ma zostać osiągnięty poprzez kampanię promocyjną, która jest oparta na intensywnej informacji oraz działaniach na terenie Warszawy. Stąd w połowie maja na fasadzie Pałacu Krasińskich miał miejsce mapping 3D. Niesamowita animacja, przy dźwiękach muzyki sprawiła, iż barokowy pałac został zburzony, odbudowany i finalnie pomalowany! Mural to kolejna odsłona działań mających na celu przybliżenie marki w niekonwencjonalny sposób.
Stworzone malowidło opowiada zabawne i ciekawe historie. Przedstawione zdarzenia dzieją się w poszczególnych pokojach, a każdy z nich prezentuje określoną opowieść. Świat ludzki miesza się tu ze światem zwierząt, realny z fantastycznym. Dzięki temu realistyczna przestrzeń warszawskiej Woli nabiera magicznego wymiaru.
Cieszymy się, że firma Flűgger może być inicjatorem tak ciekawych wydarzeń jak powstanie murala, który z jednej strony ubarwia otaczającą przestrzeń i czyni ją przyjaźniejszą,
a z drugiej daje szansę realizowania swojej twórczej pasji młodemu artyście. Właściwie dobrane i dobre jakościowo farby w dowolnych kolorach to dla naszej firmy priorytet, dlatego też szczególnie zależy nam, aby przez tego typu akcje podkreślać jak duże znaczenie dla naszego postrzegania otaczającej nas rzeczywistości ma estetyka – mówi Małgorzata Undziłło, country manager Flűgger Sp. z o.o.
Mural, który na dłużej wpisze się w scenerię warszawskiej Woli, pokazuje jak bardzo potrzebne są inicjatywy ubarwiania szarej przestrzeni, która często działa na nas odpychająco i raczej zniechęca do jej odwiedzania. Kolor oprócz tego, że przykuwa naszą uwagę, nadaje także przestrzeni sympatyczniejszego charakteru, dzięki czemu zyskuje ona niewątpliwie na wartości.

O Flügger
Flügger to skandynawski producent farb, okładzin ściennych, produktów do drewna, produktów do elewacji oraz akcesoriów malarskich przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Dbając o najwyższą jakość produktów, firma Flügger ma na uwadze dobro środowiska naturalnego. Produkty Flügger charakteryzują się niższą zawartością substancji szkodliwych niż produkty konkurencyjne, co zostało docenione przyznaniem europejskiej etykiety ekologicznej Ecolabel.
Więcej informacji na www.flugger.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.