Kompleksowa pielęgnacja mebli – HG 4 w 1 – wyroby skórzane – Portal PR - 24PR
Kompleksowa pielęgnacja mebli – HG 4 w 1 – wyroby skórzane

07.06.2010 Kategoria: Handel. Autor: ipis

Meble skórzane, bez względu na formę, wnoszą do wnętrz ponadczasową elegancję. Aby jak najdłużej zachowały swój wytworny styl wymagają odpowiedniej pielęgnacji za pomocą dedykowanych środków.
Prawidłowe pielęgnacja mebli ze skóry naturalnej wymaga przestrzegania kilku zasad, dzięki którym zachowają one nienaganny wygląd na dłuższy czas. Producenci zalecają regularne odkurzanie mebli, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zagłówki i podłokietniki – miejsca najbardziej narażone na zabrudzenia i wycieranie się. Oprócz codziennego odkurzania warto 2 do 3 razy w miesiącu przeprowadzać czyszczenia z zastosowaniem dedykowanych środków czyszczących, impregnujących i nawilżających skórę tapicerską.
Cztery kroki do czystych mebli skórzanych
Wielozadaniowy środek HG 4 w 1 – wyroby skórzane służy do czyszczenia i pielęgnacji obić skórzanych. Preparat zapewnia kompleksową ochronę i odżywienie skóry, czyniąc ją przyjemną w dotyku i odporną na wysychanie. HG 4 w 1 – wyroby skórzane czyści skórzane powierzchnie, a dodatkowo podkreśla ich naturalne piękno, nadaje im nowy blask i upiększa. Płyn HG 4 w 1 – wyroby skórzane po nałożeniu tworzy na powierzchni cienką, transparentną powłokę ochronną, dzięki której zabrudzenia, jak np. plamy nie wnikają w pory skóry i można je łatwiej usunąć.
Powierzchnię przeznaczoną do czyszczenia należy pokryć preparatem delikatnie wcierając go za pomocą zwilżonej nim gąbki. Po około 10 minutach wypolerować skórę za pomocą miękkiej ściereczki
Meble i obicia zabezpieczone preparatem HG 4 w 1 – wyroby skórzane w razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć ściereczką zwilżoną czystą wodą. Środek nie jest rekomendowany do obić ze skór zamszowych. W przypadku wątpliwości co do rodzaju obicia zalecane jest naniesienie niewielkiej ilości środka na niewidocznej części obicia. Jeśli chcemy dokonać dodatkowego zabezpieczenia skóry polecamy zastosowanie preparatu HG Impregnat – wyroby skórzane, dedykowanego zwłaszcza do zabezpieczania zamszu i nubuku. Tworzy on niewidzialną i niewyczuwalną w dotyku powłokę ochronną, odporną na wodę, brud oraz tłuszcze. Rozlane substancje nie wnikają w materiał, lecz skraplają się na jego powierzchni, dzięki czemu można je usunąć zwykłym papierowym ręcznikiem.

Wszystkie produkty HG można zakupić w sklepie online: www.hgstore.pl

Producent: HG INTERNATIONAL B.V. www.hgpolska.pl
HG 4 W 1 – WYROBY SKÓRZANE
cena detaliczna: 48,50 zł / 250 ml

Informacje dodatkowe:
HG Polska Sp.z o.o. z siedzibą w Łodzi działa na rynku polskim od roku 1999. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów holenderskiej firmy HG International B.V. – producenta specjalistycznych środków przeznaczonych do czyszczenia i zabezpieczania różnego rodzaju powierzchni. Znana na wielu światowych rynkach marka HG oferuje ponad 250 specjalistycznych preparatów zapewniających kompleksową pielęgnację m.in. płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek i kuchni, podłóg drewnianych, dywanów, wykładzin, kamieni naturalnych a także wyrobów skórzanych i mebli. Wszystkie produkty powstają w firmowym laboratorium w Almere, skąd dystrybuowane są do punktów sprzedaży na całym świecie. Gwarantuje to niezmienną, najwyższą jakość receptur. Starannie wyselekcjonowana grupa środków dostępna jest w specjalistycznych salonach sprzedaży i marketach branżowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.