ŁubuDubu PR będzie obsługiwać markę Belly Bandit – Portal PR - 24PR
ŁubuDubu PR będzie obsługiwać markę Belly Bandit

09.06.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: ipis

Agencja ŁubuDubu PR rozpoczyna współpracę z firmą Solution, właścicielem serwisu TorbyDlaMam.pl. Współpraca dotyczyć będzie m.in. obsługi serwisu TorbyDlaMam.pl – w zakresie doradztwa marketingowego, strategii public relations, oraz komunikacji z mediami – ale przede wszystkim obsługi nowej marki, która wkrótce zadebiutuje na polskim rynku: Belly Bandit®.
Firma Solution mianowana została wyłącznym importerem marki Belly Bandit® w Polsce.

Belly Bandit® (www.BellyBandit.com) to amerykański producent tzw. pasów po ciążowych do stosowania na brzuchu, w rejonach abdominalnych, po okresie ciąży. Pasy te pomagają wszystkim świeżo upieczonym mamom w powrocie do figury sprzed ciąży, a nawet umożliwiają jej poprawienie. Belly Bandit® redukuje dyskomfort związany z dolegliwościami poporodowymi takimi jak rozciągnięte mięśnie ABS, retencja wody w organizmie czy bóle pleców a dzięki właściwościom ściągającym pozwala świeżo upieczonym mamom poczuć się atrakcyjnie już w pierwszych dniach po porodzie. Paleta produktów obejmuje różne kolorystyki oraz wzory.

Agencja ŁubuDubu PR zajmie się wsparciem rynkowego debiutu tego nowego w Polsce brandu w zakresie media relations oraz przygotowaniem i wdrożeniem długoterminowej strategii public relations.

Serwis www.TorbyDlaMam.pl istnieje od 2009 r. Ma w ofercie paletę produktów uznanych w świecie producentów toreb dla mam oraz akcesoriów dziecięcych (baby care), m.in. Babymel, Diaper Dude, JJ Cole, OiOi, Ju Ju Be, Skip Hop.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.