Mistrzostwa na wybiegu – Grupa Eskadra dla Agory S.A. – Portal PR - 24PR
Mistrzostwa na wybiegu – Grupa Eskadra dla Agory S.A.

10.06.2010 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

IV edycja Mistrzostw Polski w Zakupach Avanti i MasterCard® zakończona. Tegoroczna edycja wymagała od uczestników treningu umysłowego – doskonałej pamięci i rozwiniętej umiejętności łamania kodów kreskowych. Za pomysł na dobrą zabawę, organizację mistrzostw i ich przebieg po raz kolejny odpowiedzialna była Grupa Eskadra.
IV edycja po raz pierwszy różniła się od poprzednich. Mistrzostwa przestały być biegiem na orientację – poszukiwaniem w sklepach ubrań o łącznej wartość jak najbardziej zbliżonej do kwoty 3000 zł. Tym razem uczestnicy mogli wygodnie zasiąść, by podziwiając doskonale ubrane, sunące po wybiegu modelki, sprawnie wycenić ich garderobę. Z niej musieli wybrać po jednej rzeczy z 7 kategorii ubraniowych, tak aby ich łączna wartość była najbliższa kwocie 1000 zł.

Konkurs, w którym łączna pula nagród wynosiła prawie 40 000 zł zakończył się imprezą finałową w Złotych Tarasach w Warszawie. Poprzedzające ją pokazy-eliminacje odbyły się w centrach handlowych sześciu największych miast Polski: w łódzkiej Manufakturze, krakowskiej Galerii Kazimierz, we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim, Katowickiej Galerii Silesia City Center, w poznańskiej Malcie oraz warszawskich Złotych Tarasach.
Grupa Eskadra opracowała konkurs na zlecenie Agory S.A., wydawcy shoppingowego miesięcznika Avanti. Celem konkursu była promocja marki MasterCard i Avanti oraz zwiększenie sprzedaży pisma.

Konkurs Mistrzostwa Polski w zakupach Avanti i MasterCard® oraz miesięcznik Avanti wsparte były kampanią reklamową obejmującą: ogólnopolskie stacje telewizyjne (m.in. Polsat, TVN, stacje z oferty At Media), prasę (czasopisma Agory, „Gazetę Wyborczą” i jej dodatki), radio (Radio Złote Przeboje, Radio Roxy), portal gazeta.pl, nośniki reklamy zewnętrznej AMS oraz plakaty w sklepach objętych akcją. Kampanię i plan mediów przygotował dział marketingu czasopism Agory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.