MODECOM – kosmiczny HUB USB – Portal PR - 24PR
MODECOM – kosmiczny HUB USB

21.06.2010 Kategoria: Komputery. Autor: admin

MODECOM, wiodący producent akcesoriów komputerowych kolejny raz zaskakuje nowoczesnym wzornictwem swoich produktów! HUB-UFO najnowszy produkt z oferty MODECOM wprowadza powiew świeżości wśród obecnych na rynku hub-ów USB. Modelowi UFO nie można zarzucić braku wyrazistej kreski – design urządzenia jest intrygujący, tajemniczy i nieprzeciętny. Jego funkcjonalność w pełni zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki niemu użytkownicy mogą podłączyć nawet 7 dodatkowych urządzeń posiadających złącza USB. Niewielkie rozmiary oraz krótki, chowany w urządzeniu kabel sprawdzi się w trakcie podróży. HUB-UFO nie wymaga dodatkowego źródła zasilania, jednak opcjonalny zasilacz pozwala zwiększyć jego możliwości, zapewniając ładowanie akumulatorów w telefonach komórkowych lub przenośnych odtwarzaczach MP3. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

W przeciwieństwie do posiadaczy komputerów stacjonarnych, mobilni użytkownicy muszą liczyć się z problemem zbyt małej ilości portów USB. Dotyczy to szczególnie netbooków oraz starszych notebooków, gdzie standardowo montuje się 2-3 takie złącza, które w wielu przypadkach nie wystarczają do obsługi dodatkowych urządzeń. Właśnie z myślą o tych klientach stworzyliśmy HUB-UFO, dzięki któremu będą mogli swobodnie podłączyć aż 7 peryferiów, zapewniając im również (opcjonalnie) niezbędną moc do ładowania lokalnych akumulatorów. Na uwagę zasługuje również kompaktowa obudowa hub’a, który zmieści się w kieszeni kurtki, torbie na notebooka lub plecaku.

Pamiętajmy, iż liczba produktów wykorzystujących złącze USB wciąż rośnie. Zalety tego uniwersalnego rozwiązania dostrzegli nie tylko producenci komputerowych akcesoriów, ale również firmy produkujące telefony komórkowe, odtwarzacze MP3, czy telewizory i projektory. W Internecie można znaleźć szereg ofert z produktami-gadżetami, które oparte są również na tej technologii.” – powiedział Krzysztof Wójciak, Dyrektor Zarządzający MODECOM.

MODECOM HUB-UFO – sugerowana cena detaliczna: 59,90 PLN

MODECOM S.A.
www.modecom.pl

Studio 111 Sp. z o.o.
www.studio111.pl

O firmie MODECOM S.A.
MODECOM S.A. powstała na bazie wiodącej firmy projektującej i produkującej obudowy komputerowe w roku 1999. Oryginalne wzornictwo, profesjonalny zespół projektantów oraz doskonałej jakości wyroby, pozwoliły firmie zdobyć pozycję lidera wśród producentów obudów komputerowych i zasilaczy. Obecnie MODECOM S.A. zaopatruje bezpośrednio ze swoich magazynów w Polsce producentów i dystrybutorów w całej Europie, zapewniając pełną dostępność produktów. Aktualna oferta obejmuje szeroki zakres produktów związanych z branżą IT, a dzięki otwarciu na nowe technologie i trendy poszerzona została o urządzenia nawigacyjne, torby i plecaki do notebooków, czytniki kart, karty pamięci, etui do nawigacji lub aparatów fotograficznych oraz materiały eksploatacyjne do drukarek.

Dynamiczny rozwój spółki przyczynił się do otwarcia spółki zależnej na terenie Węgier (MODECOM KFT.), oraz do utworzenia nowej gałęzi działalności firmy związanej z wdrażaniem i sprzedażą systemów informatycznych, za którą odpowiedzialny jest podmiot MODECOM IT.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.