Nagrody Grabskiego dla TV Biznes – Portal PR - 24PR
Nagrody Grabskiego dla TV Biznes

22.06.2010 Kategoria: Konkursy, media. Autor: admin

Po raz drugi z rzędu Jerzy Piasny otrzymał nagrodę im. Władysława Grabskiego w kategorii telewizje ogólnopolskie i regionalne. Natomiast wyróżnienie wśród dziennikarzy ekonomicznych otrzymała Beata Olszewska.

Nagrodę honorową Prezesa NBP otrzymał, współpracujący z TV Biznes, Wiktor Legowicz.

  Jerzy Piasny dziennikarz, autor programu „Doradca finansowy” (premiera co dwa tygodnie w sobotę o 16.40)  i „Auto Firmowe” (premiera w sobotę o 18.40).

 Realizował również programy: „Partnerski bank”, „Finanse osobiste”, „Poradnik bankowy”.

  Beata Olszewska dziennikarka/publicystka TV Biznes, autorka programu „Po stronie konsumenta” (premiera piątek 18.10).

Widzowie doceniają magazyny i programy TV Biznes, ponieważ mówimy w sposób dla nich zrozumiały i podejmujemy tematy dla nich ważne. Ekonomia jest rozległą dziedziną i jej zasady mają zastosowanie w każdym aspekcie naszego życia. Jerzy Piasny i Beata Olszewska przedstawiają jak korzystać z różnych produktów, zwracać uwagę na przypisy „małym druczkiem”, jak stosować przepisy, prowadzić przedsiębiorstwo i je rozwijać. To bardzo rozległy obszar wiedzy i tym bardziej czujemy się zobowiązani by kolejne magazyny były realizowane na dobrym poziomie i traktowały tematy przystępnie a zarazem merytorycznie. – Ewelina Dziubińska, Manager PR, TV Biznes.  

Nagroda im. Władysława Grabskiego jest uważana za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień dla dziennikarzy gospodarczych w Polsce. Konkurs, po raz ósmy, zorganizował Narodowy Bank Polski we współpracy z Polską Agencją Prasową i Stowarzyszeniem Dziennikarzy Polskich.

 Celem konkursu jest wyróżnianie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i programy, które przyczyniają się do podniesienia poziomu wiedzy ekonomicznej w społeczeństwie. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach – dla dziennikarzy prasy ogólnopolskiej i agencji prasowych, prasy regionalnej i lokalnej, w internecie, rozgłośni radiowych ogólnopolskich i regionalnych oraz telewizji ogólnopolskiej i regionalnej.

 TV Biznes

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.