Niebieska gazowana ze smakiem Partnerem największego filmowego wydarzenia lata! – Portal PR - 24PR
Niebieska gazowana ze smakiem Partnerem największego filmowego wydarzenia lata!

17.06.2010 Kategoria: Kulinaria. Autor: ipis

Od 1 lipca do końca sierpnia Sopot i Zakopane po raz kolejny zmienią się w największe w Europie wakacyjne kina pod gwiazdami. Orzeźwienie dla wszystkich uczestników zagwarantuje firma Żywiec Zdrój S.A.

Hity filmowe i klasyka kina, będą wyświetlane codziennie przez dwa wakacyjne miesiące na olbrzymich ekranach sopockiego Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Przed każdym seansem organizatorzy będą rozdawać butelki Niebieskiej gazowanej ze smakiem, której producentem jest firma Żywiec Zdrój S.A. W ręce amatorów dobrego letniego kina trafi aż 150 000 półlitrowych butelek owocowego orzeźwienia.

Niebieska gazowana smakowa to połączenie najwyższej jakości wody źródlanej z naturalnym smakiem soczystych owoców. Produkt o smaku cytrynowym, pomarańczowym lub jabłkowym dostępny jest w dwóch pojemnościach: butelka 1,5 l na silne pragnienie oraz 0,5 l dla szybkiego orzeźwienia.

Konsumenci bardzo wysoko ocenili smak Niebieskiej gazowanej ze smakiem. W skali od 1 do 10 punktów smak cytrynowy otrzymał 8,9 punktów, zaś smak pomarańczowy 8,8 (Badanie przeprowadzone przez Millward Brown SMG/KRC, Test smaku, Maj 2008).

W ofercie firmy Żywiec Zdrój S.A. oprócz Niebieskiej gazowanej ze smakiem znajduje się woda niegazowana i gazowana oraz niegazowane napoje smakowe będące połączeniem wody źródlanej ze smakiem owoców (Smako-Łyk).

Produkty firmy Żywiec Zdrój S.A. znajdują się w co drugim gospodarstwie domowym w Polsce (GfK Polonia, Panel Gospodarstw Domowych, 2009). Już od wielu lat woda źródlana Żywiec Zdrój jest najczęściej wybieraną przez polskich konsumentów wodą butelkowaną. Według danych AC Nielsen firma Żywiec Zdrój S.A. jest od lat liderem sprzedaży w kategorii wód butelkowanych zarówno w ujęciu ilościowym, jak i wartościowym i posiada odpowiednio 23,2% i 33,2% udziałów w rynku.  

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.