Ostatni dzwonek czyli NIFE na zakończenie roku szkolnego – Portal PR - 24PR
Ostatni dzwonek czyli NIFE na zakończenie roku szkolnego

22.06.2010 Kategoria: Moda. Autor: admin

Dni roku szkolnego są już naprawdę policzone. Zanim jednak nastaną upragnione wakacje, formalnościom musi stać się zadość. Oficjalne apele podsumowujące ostatnie 10 miesięcy odbędą w każdej szkole. Jak się więc ubrać na uroczyste zakończenie roku? Marka NIFE zdradza sekrety skromnego, aczkolwiek gustownego stroju na rozdanie świadectw.

Klasycznie
Biel razem z czernią niepodzielnie króluje na szkolnych apelach. Na zakończenie roku wybierz wyjątkową klasykę – śnieżnobiałą koszulę NIFE z krawatką i modną stójką ozdobioną bardzo kobiecą falbanką. Fason ten będzie ciekawym urozmaiceniem nudnej koszulowej mody stawiającej jedynie na modele zapinane na guziki. Koszula dobrze wygląda zarówno ze spodniami na kantkę jak i ze spódnicą, np. z podniesionym stanem czy z zakładkami.

Z fantazją
Jeśli jednak nie przepadasz za stonowaną kolorystycznie klasyką, wybierz łagodny błękit, np. koszulę z trzema fantazyjnymi kokardkami na przodzie i krótkimi, lekko bufiastymi rękawkami. Fason strojny, ale zarazem odpowiedni na szkolne uroczystości. Delikatny niebieski kolor przełamie monopol biało-czarnych szkolnych stylizacji będąc jednocześnie zwiastunem rozpoczynających się wakacji. Model idealnie sprawdzi się zarówno w zestawieniu – koszula plus czarne spodnie, jak i koszula plus spódniczka w ciepłych szarościach.

Z pomysłem
Pamiętaj, że na ostatni apel możesz założyć nie tylko mocną czerń, czystą biel czy błękit, ale też różne odcienie granatu. NIFE przygotowało śliczną koszulę z zakładkami i subtelnym żabotem na przodzie w modnym, intensywnym granacie. Fason w górnej części wykończony jest subtelną stójką, która ładnie wydłuża sylwetkę. Całość dopełnia skromny, ale gustowny dekolt. Dopasuj do niej spódniczkę NIFE z kokardą i ruszaj po odbiór świadectwa!

Więcej na: www.nife.pl

O firmie:
NIFE to młoda, dynamicznie rozwijająca się polska marka odzieży. Projektanci NIFE stawiają przede wszystkim na jakość swoich produktów – hiszpańskie tkaniny w połączeniu z pasją projektowania tworzą kreacje, które powinny się znaleźć w garderobie każdej kobiety.
Kolekcja NIFE dostępna na: www.nife.pl

Avando

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.