Prestiżowe nagrody dla rozwiązań Panda Security chroniących firmy – Portal PR - 24PR
Prestiżowe nagrody dla rozwiązań Panda Security chroniących firmy

01.06.2010 Kategoria: Konkursy. Autor: ipis

Rozwiązania korporacyjne firmy Panda Security zdobywają kolejne nagrody i uznanie na całym świecie. Na targach Infosecurity World w Chinach Panda Cloud Office Protection otrzymało tytuł Najbardziej Innowacyjnego Produktu, a urządzenie Panda GateDefender Performa tytuł Produktu Rekomendowanego Przez Użytkowników. Urządzenie zdobyło także nagrodę „Byte 2010” magazynu Byte (Hiszpania) w kategorii Najlepszego Sprzętowego Rozwiązania Zabezpieczającego, a także cztery gwiazdki od redakcji magazynu SCMagazine (USA).

Warszawa, 1. czerwca, 2010 r.

Nowatorski program Panda Cloud Office Protection (korporacyjne rozwiązanie zabezpieczające (bazujące na technologii Cloud Computing i modelu SaaS) zdobyło tytuł Najbardziej Innowacyjnego Produktu na targach Infosecurity World w Chinach, stając się pierwszym na rynku chińskim systemem korporacyjnym działającym w modelu Cloud Security. Podobnie, użytkownicy uczestniczący w tym prestiżowym wydarzeniu zarekomendowali urządzenie Panda GateDefender Performa z serii 9000.

Także redakcja magazynu Byte (Hiszpania) przyznała urządzeniu Panda GateDefender Performa nagrodę „Byte 2010” w kategorii Najlepszego Sprzętowego Rozwiązania Zabezpieczającego. Jak informuje magazyn: „Ponieważ niebezpieczeństwa pochodzące z sieci internet stanowią 99% zagrożeń dotyczących współczesnych sieci, ochrona brzegów sieci korporacyjnych nie jest luksusem, ale koniecznością. Panda GateDefender Performa jest urządzeniem typu UTM chroniącym sieci przed wszystkimi typami zagrożeń internetowych”.

W kwietniowym Grupowym Przeglądzie Produktów urządzenie Panda GateDefender Performa 9500 otrzymało cztery gwiazdki od redakcji magazynu SC Magazine (USA i Wielka Brytania) – za łatwość instalacji i zarządzania przy pomocy konsoli sieciowej. Redaktor ds. technologii, Peter Stephenson, stwierdził, że produkt ten charakteryzuje się „korzystną relacją wartości do ceny”.

Więcej informacji na temat rozwiązań korporacyjnych firmy Panda Security znajduje się na stronie: http://www.pspolska.pl/homecorp/.

* * *
O firmie Panda Security
Założona w 1990 roku firma Panda Security jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań zabezpieczających opartych na technologii Cloud Computing. Produkty firmy są dostępne w ponad 23 językach i korzystają z nich miliony użytkowników w 195 krajach na całym świecie. Panda Security to pierwsza firma z branży security IT, która wykorzystała możliwości Cloud Computing wraz z technologią Kolektywnej Inteligencji. Ten innowacyjny model ochrony może każdego dnia automatycznie zanalizować i klasyfikować tysiące nowych próbek złośliwych programów, gwarantując firmom i użytkownikom domowym najbardziej efektywną ochronę proaktywną przeciwko zagrożeniom pochodzącym z internetu, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Panda Security posiada 56 biur na całym świecie, a główne siedziby firmy mieszczą się w Kalifornii oraz w Hiszpanii.

W Polsce Panda Security działa od września 2001 roku. Po ośmiu latach działalności firma znajduje się w ścisłej czołówce producentów najlepiej rozpoznawanych i ocenianych programów antywirusowych w Polsce. Ich dystrybutorami są: ABC Data, Action, Incom i AB. Programy dostępne są również w Media Markt, Saturn Planet, Empik, Euro RTV AGD oraz sieciach Komputronik i Vobis.

Oficjalna strona polskiego oddziału Panda Security Polska: www.pspolska.pl
Strona korporacyjna Panda Security: www.pandasecurity.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.