Wakacyjne spotkanie dla klientów Cyberbajt – Portal PR - 24PR
Wakacyjne spotkanie dla klientów Cyberbajt

15.06.2010 Kategoria: Imprezy, Technologie, Telekomunikacja. Autor: Anna Skiba

W dniach 17 – 18 lipca 2010 r. Cyberbajt, wiodący dostawca rozwiązań dla sieci bezprzewodowych i producent anten radiowych, organizuje spotkanie dla swoich klientów. W trakcie zjazdu zaprezentowane zostaną liczne nowości, które wkrótce pojawią sie w ofercie Cyberbajt.

Co roku nasze spotkanie spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem, także w tym roku zapraszamy dwóch pracowników z każdej firmy korzystającej z naszej oferty. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie spotka się z uznaniem naszych klientów i jak co roku będzie to owocnie spędzony czas.” – powiedział Michał Błaszczyk, Kierownik Działu Handlowego Cyberbajt

Spotkanie odbędzie się w hotelu Wodnik k/Bełchatowa. Położony jest on nad samym brzegiem czystych wód zalewu Słok, w otoczeniu pięknej zieleni lasów sosnowych. Dzięki otaczającej hotel przyrodzie, każdy uczestnik spotkania Cyberbajt znajdzie chwilę na wyciszenie i doskonałe warunki do relaksu.

W tym roku Cyberbajt zaprezentuje swoim klientom szereg nowości, które wkrótce wzbogacą jego ofertę oraz interesujące rozwiązania techniczne. Będą to m. in. :

• nowe anteny Cyberbajt,
łącza laserowe,
• nowości na rynku rozwiązań WiMAX,
radiolinie na pasma licencjonowane,
• analizator widma radiowego,

W czasie trwania spotkania Cyberbajt planuje przeprowadzenie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Po części oficjalnej odbędzie się spotkanie integracyjne przy ognisku, gdzie w luźnej i przyjemnej atmosferze będzie można omówić wiele interesujących obie strony kwestii.

Anna Skiba
www.netiona.pl – Projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych,
www.cyberbajt.pl – Dostawa i dystrubucja urządzeń WLAN,
www.gdzienet.pl – Bezpłatna mapa zasięgu sieci bezprzewodowych,
www.optobridge.pl – Łącze optyczne OptoBridge

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.