Wielofunkcyjny kompleks powstanie w Warszawie – Portal PR - 24PR
Wielofunkcyjny kompleks powstanie w Warszawie

10.06.2010 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: ipis

Firma TK Polska Operations zamierza wybudować wielofunkcyjny kompleks przy ul. św. Wincentego na warszawskim Targówku. Generalnym wykonawcą przedsięwzięcia o wartości 28 mln zł jest spółka Unibep, podała Gazeta Wyborcza.
W ramach inwestycji powstanie zespół sześciu budynków. Pięć z nich będzie liczyło jedną-dwie kondygnacje i znajdzie się w nich 2,1 tys. m² powierzchni przeznaczonych pod działalność usługowo-handlową. Ostatni, szósty budynek, będzie miał trzy kondygnacje i będzie własnością firmy medycznej Swissmed. Powstanie w nim prywatny szpital o powierzchni 4,4 tys. m², w którym odbywały się będą zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej i plastycznej. Budowa kompleksu ma się zakończyć w czerwcu 2011 r.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.