Wykreuję swojego Plusssza – Portal PR - 24PR
Wykreuję swojego Plusssza

30.06.2010 Kategoria: Realizacje. Autor: admin

Marka preparatów witaminowych Plusssz na stronie internetowej www.plusssz.pl proponuje swoim konsumentom stworzenie idealnego dla nich Plusssza. Zakładka KREATOR pozwala zaprojektować swój, niepowtarzalny zestaw witamin i minerałów. Powołany do życia nowy produkt ma za zadanie perfekcyjnie zaspokajać indywidualne potrzeby konsumenta. Dzięki tej akcji marka Plusssz chce zapoznać się z preferencjami, wymaganiami i nowymi potrzebami swoich klientów.

Plusssz jako profesjonalna marka i lider nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie preparatów witaminowych ciągle się doskonali. Korzystające z zakładki KREATOR osoby mają wpływ na każdy aspekt nowego produktu – począwszy od jego smaku, dokładnego składu witamin i minerałów, poprzez wygląd etykiety a skończywszy na projekcie korka. Klikając w przycisk „zachowaj kompozycję” przesyłają stworzy projekt bezpośrednio do firmy Polski Lek S.A. Swoją koncepcją indywidualnego Plusssza użytkownicy aplikacji mogą się podzielić z przyjaciółmi przesyłając im swój projekt na maila. – Dzięki aplikacji KREATOR chcemy podążać za nowymi trendami i jak najpełniej zaspokajać ewoluujące potrzeby naszych klientów – mówi Błażej Artecki, brand manager marki Plusssz. – Chcemy, aby z preparatami witaminowymi Plusssz troska o zdrowie była też czystą przyjemnością i dobrą zabawą.

Plusssz to najczęściej kupowane i najsmaczniejsze witaminy dostępne na polskim rynku. Dwuwarstwowe tabletki musują i rozpuszczają się w wodzie, tworząc pyszny witaminowy napój. Najwyższa jakość składniki oraz najnowocześniejsze technologie produkcji zapewniają produkty idealnie dopasowane do potrzeb konsumentów.

Szeroka gama witamin Plusssz: Plusssz Acitve, Plusssz Magnez, Plusssz Żelazo, Plusssz Jod, Plusssz Minerały, Plusssz Witamina C, Plusssz Żeń-szeń, Plusssz Potas i Plusssz Detox  pozwala idealnie dopasować produkt do indywidualnych potrzeb każdego organizmu. Wszystkie preparaty witaminowe Plusssz stanowią kompleks zbilansowanych najważniejszych witamin i mikroelementów, który zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na te składniki. Ponadto forma płynna witamin Plusssz powoduje, że zawarte w nich substancje czynne przyswajają się szybciej. Nowością jest zastosowanie naturalnych barwników we wszystkich wersjach preparatów. Witaminy Plusssz posiadają pozytywną opinie Akademii Medycznej Wydziału Farmacji.

  Kuźnia PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.