Zing™ firmy Azul Systems® – Portal PR - 24PR
Zing™ firmy Azul Systems®

25.06.2010 Kategoria: INTERNET. Autor: ipis

pierwsza platforma usprawniająca działanie aplikacji Java będzie miała swoją europejską premierę w Warszawie na konferencji JAVARSOVIA 2010.Zing™ firmy Azul Systems jest pierwszym oprogramowaniem rozwiązującym problemy skalowalności, wydajności i dostępności aplikacji Java. Idealnie wpisuje się w koncepcję wirtualizacji oraz chmur aplikacyjnych („cloud computing”). Nowe rozwiązanie przedstawi w sobotę w Warszawie Gil Tene współzałożyciel i wiceprezes do spraw technologii Azul Systems. Prezentacja odbędzie się trzy dni po światowej premierze produktu na konferencji JBoss World w Bostonie. Przedstawicielem Azul Systems w Europie jest polska firma WorldIT Systems Sp. z  o.o., która nie tylko sprzedaje produkty Azula, ale również zapewnia wsparcie techniczne wszystkim klientom w Europie.

Azul Systems (www.azulsystems.com)

Azul Systems dostarcza platformy usprawniające działanie aplikacji Java, które zapewniają niezrównaną skalowalność, łatwość zarządzania i monitorowania w trybie produkcyjnym.  Gwarantując nie osiągane nigdzie indziej moce obliczeniowe i zasoby pamięci aplikacjom Java o bardzo dużej wydajności i wymaganiach jakościowych (QoS), Azul umożliwia organizacjom znaczne uproszczenie wdrożeń, konsolidację wielu instancji serwerów i aplikacji oraz zwiększenie potencjału obliczeniowego przy przewidywalnych czasach odpowiedzi. Pozwala też znacząco obniżyć koszty operacyjne w stosunku do tradycyjnych modeli wdrażania.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.