Agencja DON’T WORRY dla nowego odcinka autostrady A2 – Portal PR - 24PR
Agencja DON’T WORRY dla nowego odcinka autostrady A2

13.07.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

14 lipca w Pruszkowie agencja eventowa DON’T WORRY, której założycielem jest Norbert Kabaczyński w imieniu klienta – firmy Budimex – organizuje uroczystość wbicia pierwszej łopaty pod budowę odcinka „E” autostrady A2 (od węzła Pruszków do węzła Konotopa). Do zadań agencji należy organizacja i produkcja wydarzenia, koordynacja spotkania, a także koncepcja scenografii, oświetlenia i nagłośnienia.

Symbolicznego aktu wbicia łopaty dokona Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk.
W uroczystości wezmą udział przedstawiciele Sejmu i Senatu, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, administracji rządowej i samorządowej, lokalne władze i media.

Wcześniej Agencja obsługiwała takie wydarzenia jak: Gala Samochód Roku Playboya 2010, wprowadzenie na rynek nowego modelu Citroena DS3, cykl imprez dla Nespresso, Galę Joy Trendy, Galę Osobowość Roku MICE Poland czy kongres farmaceutyczny US Pharmacia.

http://www.dontworry.com.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.