Branża medyczna inwestuje, firmy leasingowe inwestują w branżę medyczną – Portal PR - 24PR
Branża medyczna inwestuje, firmy leasingowe inwestują w branżę medyczną

01.07.2010 Kategoria: Finanse firmy. Autor: ipis

Według danych Związku Polskiego Leasingu, w 2009 r., pomimo kryzysu gospodarczego, dynamika rozwoju inwestycji w branży medycznej wyniosła +27% i była najwyższa we wszystkich kategoriach maszyn i urządzeń. Specjaliści z BZ WBK Finanse & Leasing potwierdzają, że także w pierwszym półroczu 2010 r. lekarze i weterynarze bardzo intensywnie korzystali z pożyczek i leasingu.

Branża medyczna jest jednym z naszych najważniejszych rynków, dlatego lekarze mogą liczyć w BZ WBK Finanse & Leasing  na atrakcyjną i stale rozwijaną ofertę. Ostatnio, jako jedna z niewielu firm na rynku, zaczęliśmy finansować w  ramach pożyczki 100% wartości urządzeń medycznych. Poza tym znieśliśmy górną granicę wartości inwestycji. To oznacza, że z naszych usług mogą skorzystać nie tylko lekarze indywidualni, ale także sieci medyczne oraz szpitale potrzebujące środków na poważne inwestycje – mówi Mikołaj Grzegorczyk, odpowiedzialny za usługi finansowe dla lekarzy i weterynarzy w BZ WBK Finanse & Leasing.

Ofertę BZ WBK Finanse & Leasing wyróżnia również nieskomplikowana i bardzo szybka procedura uzyskania finansowania. Lekarze nie muszą nawet wypełniać wniosku, a jedynie podać doradcy niezbędne dane, które następnie są poświadczane w finalnej umowie. Jej maksymalny okres może wynieść nawet 72 miesiące, co pozwala znacząco ograniczyć wysokość rat płaconych przez klienta.

Specjalna pożyczka dla lekarzy i weterynarzy pozwala sfinansować różnego rodzaju środki trwałe używane w placówkach służby zdrowia oraz służby weterynaryjnej: samodzielną aparaturę, sprzęt i innego rodzaju wyposażenie techniczne. Dodatkowo lekarze i weterynarze, którzy finansują swoje inwestycje w leasingu mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowych.
***
Spółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK. Głównymi produktami Spółek są leasing operacyjny oraz leasing finansowy, oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.

Spółki Leasingowe BZ WBK jako firma uniwersalna oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu zarówno na rzecz firm jak i klientów indywidualnych. Kluczowymi segmentami są również leasing  maszyn i urządzeń oraz leasing nieruchomości. W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych spółka proponuje usługi dedykowane dla lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty,
w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.

Spółki Leasingowe BZ WBK kładą duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.