Ciszewski Public Relations dla grupy Allegro – Portal PR - 24PR
Ciszewski Public Relations dla grupy Allegro

30.07.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Ciszewski Public Relations rozpoczęła współpracę z czterema serwisami Grupy Allegro, największego polskiego serwisu aukcyjnego. Agencja odpowiada za przygotowanie strategii komunikacji oraz obsługę PR.
W ramach Grupy Allegro, Ciszewski PR pracuje dla czterech różnych portali ogłoszeniowych. Agencja wspiera działania w takich branżach jak: nieruchomości, motoryzacja i turystyka.
Ciszewski Financial Communications współpracuje już z dwoma innymi serwisami finansowymi Grupy Allegro: platnosci.pl i placezallegro.pl.
Cztery portale z Grupy Allegro obsługuje dział Nowych Technologii, prowadzony przez Artura Bednarza.

Ciszewski Public Relations Sp. z o. o. działa od 1994 roku i jest jedną z największych agencji public relations w Polsce. Od 1999 roku współpracuje na podstawie umowy afiliacyjnej z międzynarodową agencją GolinHarris i jest jej jedynym przedstawicielem na terenie Polski. Wśród klientów agencji znajdują się m.in.: Carrefour Polska, Nivea Polska, Bayer, Kofola-Hoop, Kingston Technology i Allegro.pl. Firma Ciszewski Public Relations należy do Ciszewski Marketing Group, która skupia firmy specjalizujące się w obszarze szeroko pojętego marketingu i komunikacji. Więcej informacji na www.ciszewskipr.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.