Czas na garden party! – Portal PR - 24PR
Czas na garden party!

01.07.2010 Kategoria: Kulinaria. Autor: ipis

Lato w pełni. Słoneczne kąpiele lub odrobina kojącego cienia – wedle upodobań. Chwilami spędzonymi poza domem najlepiej rozkoszować się towarzystwie przyjaciół. Zorganizowanie popołudniowego spotkania w stylu garden party będzie rewelacyjnym sposobem na celebrowanie uroków letniej aury.

Aranżujemy przestrzeń
Pierwszy krok to przygotowanie przestrzeni przeznaczonej na imprezę w przydomowym plenerze – czysty i zadbany skrawek zieleni pozwoli gościom poczuć się w pełni komfortowo. Urządzenie przyjęcia w ciągu dnia, w pełnym słońcu, nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Późne popołudnie wydaje się najlepszą porą, pod warunkiem, że w odpowiedni sposób zabezpieczymy się przed komarami czy innymi nieproszonymi gośćmi. Odpowiednie udekorowanie przestrzeni, w której odbędzie się garden party, gwarantuje przyjemny nastrój. Stół można nakryć jasnym, lnianym obrusem ze stylowo dobraną zastawą lub pozwolić sobie na przeróżne kolorystyczne wariacje i improwizajcę w kontekście doboru naczyń. By zaoszczędzić czas poświęcony na sprzątanie po garden party, warto zainwestować w zestaw jednorazowych naczyń.

Co do jedzenia i picia?
Impreza na świeżym powietrzu jest z reguły mniej zobowiązująca kulinarnie. Możliwości do wyboru jest sporo: na dobry początek warto podać lekkie przekąski, przykładowo pokrojone w paseczki warzywa z dipami w różnych smakach. Danie główne? Najlepiej lekkie – gr i l lowana kar kówka c z y pieczona ryba, połąc zone warzywnymi sałatkami, będą w sam raz. O deser goście upomną się sami, gospodarze natomiast powinni pamiętać o zapewnieniu
odpowiedniej ilości orzeźwiających napojów. Zapas wody mineralnej (gazowanej i niegazowanej), soków czy nieco mocniejszych trunków podstawa. A kiedy na zewnątrz panuje upał, nie sposób obejść się bez zimnego dodatku do każdej szklanki. Dzięki woreczkom do lodu marki Pacan można z łatwością wyczarować zarówno tradycyjne, jaki bardziej fantazyjne (na przykładw kształcie serduszek!) kostki lodu. Alternatywą mogą być też napoje z kruszonym
lodem. O taką wersję, prostą i szybką w przygotowaniu, także zadba Paclan.
Paclan Ice Hearts, cena: ok. 3,9 zł
Crushed Ice, cena: ok. 3,9 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.