Enter PR dla serwisu OpisyProduktów.pl – Portal PR - 24PR
Enter PR dla serwisu OpisyProduktów.pl

06.07.2010 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Enter PR rozpoczęła współpracę z firmą EstoreMedia Sp.z.o.o., właścicielem serwisu internetowego OpisyProduktów.pl, którego celem jest ukazanie rynku e-commerce, jako kolejnego kanału komunikacyjnego i wspieranie producentów w efektywnym dotarciu do niego.
Umowa została podpisana w czerwcu i obejmuje przygotowanie i wdrożenie strategii działań komunikacyjnych, prowadzenie relacji z mediami oraz promocji serwisu w Internecie. Agencja zajmie się kompleksowym wprowadzeniem serwisu OpisyProduktów.pl na rynek i realizacją kampanii skierowanej do najważniejszych grup odbiorców.

OpisyProduktów.pl to platforma przekazywania informacji produktowych od producentów do rynku e-commerce, które postrzegać można, jako kolejne medium i narzędzie do pozycjonowania marek. Serwis skierowany jest do producentów oraz agencji PR, realizujących działania public relations dla marek produktowych, a także do właścicieli sklepów internetowych, którzy za darmo pozyskują stąd informacje o sprzedawanych przez siebie produktach.

Serwis OpisyProduktów.pl jest projektem współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.